SK Náchod - TJ Sokol Opatovice n. L.

Informace o utkání

Náchod – Opatovice 17:17 / 10:11 /

Branky Opatovice : B.Bittnerová 10x, Petra Janková 4x, Pavla Janková 2x, N.Prudičová 1x

 

Sokol Krčín "B" - TJ Sokol Opatovice n. L.

Informace o utkání

Krčín „B“ – Opatovice 21:15 / 9:8 /

Branky Opatovice : B.Bittnerová 13x, Petra Janková 1x, Pavla Janková 1x

 

Sokol Dobruška "B" - TJ Sokol Opatovice n. L.

Informace o utkání

Dobruška „B“ – Opatovice 8:15 / 6:4 /

Branky Opatovice : B.Bittnerová 5x, Pavla Janková 5x, N.Prudičová 3x, Petra Janková 2x

 

TJ Červený Kostelec - TJ Sokol Opatovice n. L.

Informace o utkání

Červený Kostelec – Opatovice 11:16 / 5:9 /

Branky Opatovice : B.Bittnerová 11x, N.Prudičová 2x, Petra Janková 2x, Pavla Janková 1x

 

TJ Sokol Opatovice n. L. - KNH Hlinsko

Informace o utkání

Opatovice – Hlinsko „B“ 12:13 / 9:7 /

Branky Opatovice : B.Bittnerová 9x, Pavla Janková 2x, Petra Janková 1x

 

TJ Sokol Opatovice n. L. - TJ Červený Kostelec

Informace o utkání

Opatovice - Červený Kostelec 20:14 / 11:6 /

Branky Opatovice : B.Bittnerová 12x, N.Prudičová 6x, Š.Bittnerová 1x, P.Janková 1x

 

TJ Sokol Opatovice n. L. - Sokol Dobruška "B"

Informace o utkání

Opatovice - Dobruška "B" 23:19 / 12:9 /

Branky Opatovice : B.Bittnerová 14x, N.Prudičová 5x, P.Janková 4x

 

TJ Sokol Opatovice n. L. - KNH Hlinsko

Informace o utkání

Opatovice - Hlinsko "B" 23:19 / 13:11 /

Branky Opatovice : B.Bittnerová 10x, K.Hanovcová 8x, Š.Bittnerová 4x, P.Janková 1x

 

TJ Sokol Opatovice n. L. - SK Náchod

Informace o utkání

Opatovice - Náchod 21:25 / 9:14 /

Branky Opatovice : B.Bittnerová 11x, P.Janková 7x, Š.Bittnerová 3x

 

Sokol Krčín B - TJ Sokol Opatovice n. L.

Informace o utkání

Krčín "B" - Opatovice 14:12 / 5:4 /

Branky Opatovice : B.Bittnerová 9x,L.Benková 1x, R.Hanovcová 1x, Š.Bittnerová 1x

Příští utkání

Oblastní přebor

Konec sezony

 

Aktuální výsledky

Oblastní přebor 

Konec sezony

 

Aktuální tabulka

Muži oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
6
12
TJ Sokol Podhorní Újezd B
6
6
Sokol Dobruška B
6
4
Sokol Krčíb B
6
2
Ženy oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Krčín B
4
7
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
3
Sokol Dobruška
4
2
Dorostenky oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
6
12
Sokol Krčím
6
8
Sokol Dobruška
6
4
HK Hlinsko
6
0
Starší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Dobruška
8
16
Sokol Krčín
8
5
TJ Sokol Opatovice n.L.
8
3
Mladší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
8
16
Sokol Dobruška
8
5
Sokol Krčín
8
3
crossmenu