Kategorie
Výsledky kategorie
  • Vše
  • Dorostenci
  • Dorostenky
  • Mladší žáci
  • Mladší žákyně
  • Muži
  • Muži A
  • Muži B
  • Stará garda muži
  • Starší žáci
  • Starší žákyně
  • Ženy
Sezóna
Výsledky sezony
  • Vše
  • Sezóna 2023 - 2024
  • Sezóna 2022-2023
  • Sezóna 2021-2022
  • Sezóna 2020-2021
  • Sezóna 2019 - 2020
  • Sezóna 2018 - 2019
  • Sezóna 2017 - 2018
  • Sezóna 2016 - 2017
  • Sezóna 2015 - 2016
  • Sezóna 2014 - 2015
  • Sezóna 2013 - 2014
  • Sezóna 2012 - 2013
  • Sezóna 2011-2012
  • Sezóna 2010 -2011
  • Sezóna 2009 - 2010
  • Sezóna 2008 - 2009

Muži - oblastní přebor 2023/024

Sokol Dobruška – TJ Opatovice n. L. 11:19 (4:10 ) […]
Zobrazit celé

Starší žáci 2023/2024

Sokol Dobruška B - TJ Sokol Opatovice n. L. 13:5 […]
Zobrazit celé

Mladší žáci - oblastní přebor 2023/2024

Sokol Dobruška – TJ Sokol Opatovice n. L.    3:29 […]
Zobrazit celé

Ženy- oblastní přebor 2023/2024

Sokol Krčín B - TJ Sokol Opatovice n. L. 12 […]
Zobrazit celé

Dorostenky- oblastní přebor 2023/2024

TJ Sokol Opatovice n. L. - Sokol Dobruška 29:15 (17:9) […]
Zobrazit celé

Mladší žákyně 2023/2024

TJ Sokol Opatovice n. L. - Sokol Dobruška 18:4 (9:3) […]
Zobrazit celé

Mladší žáci Mistrovství ČR 2023

Mistrovství České republiky Mladší žáci Čakovice    16. – 18. června […]
Zobrazit celé

Muži oblastní přebor 2022 - 2023

Sokol Krčín "B"- TJ Sokol Opatovice n. L. Krčín „B“ […]
Zobrazit celé

Starší žáci oblastní přebor 2022 - 2023

Sokol Krčín – TJ Opatovice n. L. Krčín – Opatovice […]
Zobrazit celé

Mladší žáci oblastní přebor 2022 - 2023

Sokol Krčín – TJ Sokol Opatovice n. L. Krčín – […]
Zobrazit celé
1 2 3 11

Příští utkání

Oblastní přebor

Sobota 25.5.2024

Muži 10:00
Krčín B - Opatovice

Mladší žákyně 10:30
Opatovice - Hlinsko

Dorostenky 11:45
Opatovice - Hlinsko

 

 

Aktuální výsledky

Oblastní přebor 

sobota 18.5.2024

Mladší žákyně
Dobruška – Opatovice  7:19 / 4:10 /

Dorostenky
Dobruška – Opatovice   22:28 / 11:16 /

 

Aktuální tabulka

Muži oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
5
10
TJ Sokol Podhorní Újezd B
4
4
Sokol Krčín B
3
2
Sokol Dobruška B
4
0
crossmenu