TJ Červený Kostelec - TJ Sokol Opatovice n. L.

Informace o utkání

Červený Kostelec - Opatovice 12:10 / 8: 8/

R.Hanovcová 5x, Petra Janková 4x, Pavla Janková 1x

 

TJ Sokol Opatovice n. L. - SK Rubena Náchod

Informace o utkání

Opatovice - Náchod 11:19 / 5:10 /

R.Hanovcová 7x, P.Janková 2x, J.Lupoměská 1x, M.Čierasová 1x

 

Sokol Dobruška B - TJ Sokol Opatovice n. L.

Informace o utkání

Dobruška"B" - Opatovice 15:11 / 8:8 /

Radka Hanovcová 5x, Jana Lupoměská 3x, Petra Janková 3x

 

TJ Sokol Opatovice n. L. - HK Hlinsko B

Informace o utkání

Opatovice - Hlinsko"B" 15:17 / 8:9 /

Branky Opatovic: R.Hanovcová 7x, A.Hrubá 3x, L.Matějková 2x, M.Čierasová 2x, J.Lupoměská 1x

 

TJ Sokol Opatovice n. L. - Sokol Krčín B

Informace o utkání

Opatovice - Krčín"B" 23:33 / 11:15 /

Branky Opatovic: Radka Hanovcová 7x, Aneta Hrubá 6x, Štěpánka Bittnerová 4x, Martina Čierasová 4x, Jana Lupoměská 2x

 

Sokol Krčín - TJ Sokol Opatovice n. L.

Informace o utkání

Krčín"B" - Opatovice 19:12 / 8:7 /

Branky Opatovic: R.Hanovcová 6x, J.Bittnerová 2x, M.Čierasová 1x, J.Lupoměská 1x, Pavla Janková 1x, Petra Janková 1x

 

TJ Sokol Opatovice n. L. - Sokol Dobruška

Informace o utkání

Opatovice - Dobruška"B" 16:31 / 10:16 /

Branky Opatovic: Š.Bittnerová 8x, J.Lupoměská 6x, R.Hanovcová 2x

 

TJ Sokol Opatovice n. L. - TJ Červený Kostelec

Informace o utkání

Opatovice - Červený Kostelec 14:21 / 7:11 /

Branky Opatovic: R.Hanovcová 7x, Petra Janková 4x, J.Lupoměská 2x, Pavla Janková 1x

 

Hlinsko - TJ Sokol Opatovice n. L.

Informace o utkání

Hlinsko - Opatovice 18:7 / 10:2 /

Branky Opatovic: Martina Čierasová 2x, Petra Janková 2x, Pavla Janková 2x, Jana Bittnerová 1x

 

SK Rubena Náchod - TJ Sokol Opatovice n. L.

Informace o utkání

SK Rubena Náchod - TJ Sokol Opatovice n. r. L. 24:7 (8:4)

Branky Opatovic: Petra Janková 4x, J. Lupoměská 2x, A. Hrubá 1x

Příští utkání

Oblastní přebor

Konec sezony

 

Aktuální výsledky

Oblastní přebor 

Konec sezony

 

Aktuální tabulka

Muži oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
6
12
TJ Sokol Podhorní Újezd B
6
6
Sokol Dobruška B
6
4
Sokol Krčíb B
6
2
Ženy oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Krčín B
4
7
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
3
Sokol Dobruška
4
2
Dorostenky oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
6
12
Sokol Krčím
6
8
Sokol Dobruška
6
4
HK Hlinsko
6
0
Starší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Dobruška
8
16
Sokol Krčín
8
5
TJ Sokol Opatovice n.L.
8
3
Mladší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
8
16
Sokol Dobruška
8
5
Sokol Krčín
8
3
crossmenu