30. 5. 2009: Sokol Krčín –TJ Sokol Opatovice nad Labem

Informace o utkání

Sokol Krčín
TJ S. Opatovice n. L. 13:17 (5:9)

Branky Opatovic:

Radka Hanovcová (11×), Jana Lupoměská (4×), Martina Čierasová (2x)

 

16. 5. 2009: TJ Červený Kostelec –TJ Sokol Opatovice nad Labem

Informace o utkání

TJ červený Kostelec
TJ S. Opatovice n. L. 9:8 (7:5)

Branky Opatovic:

Radka Hanovcová (6×), Lucie Benková (2×)

 

25. 4. 2009: TJ Sokol Opatovice nad Labem – Sokol Dobruška „B“

Informace o utkání

TJ S. Opatovice n. L. Sokol Dobruška „B“ 9:14 (4:8)

Branky Opatovic:

Jana Lupoměská (3×), Radka Hanovcová (2×), Lucie Benková (2×), Martina Čierasová (1×), Aneta Hrubá (1×)

 

18. 4. 2009: TJ Sokol Opatovice nad Labem – HK Hlinsko

Informace o utkání

TJ S. Opatovice n. L. HK Hlinsko 8:19 (4:9)

Branky Opatovic:

Lucie Benková (5x), Radka Hanovcová (2x), Jana Lupoměská (1x)

 

1. 11. 2008: TJ Sokol Opatovice nad Labem – Červený Kostelec

Informace o utkání

TJ. S. Opatovice n. L.
Červený Kostelec 14:6 (2:3)

Branky Opatovic:

Lucie Benková (9×), Aneta Hrubá (3×), Jana Lupoměská (2×)

 

19. 10. 2008: TJ Sokol Opatovice nad Labem – Sokol Krčín „B“

Informace o utkání

TJ. S. Opatovice n. L.
Sokol Krčín „B“ 17:19 (6:8)

Branky Opatovic:

Radka Hanovcová (10×), Jana Lupoměská (3×), Martina Čierasová (2×), Aneta Hrubá (1×), Lucie Benková (1×),

 

20. 9. 2008: HK Hlinsko „B“ – TJ Sokol Opatovice nad Labem

Informace o utkání

HK Hlinsko „B“
TJ S. Opatovice n. L.
15:7 (9:3)

Branky Opatovic:

Aneta Hrubá (3×), Martina Čierasová (2×), Radka Hanovcová (1×), Jana Lupoměská (1×)

 

7.9.2008: Sokol Dobruška „B“ – TJ Sokol Opatovice nad Labem

Informace o utkání

Sokol Dobruška „B“
TJ S. Opatovice n. L.
20:6 (11:2)

Branky Opatovic:

Radka Hanovcová (3×), Jana Lupoměská (2×), Lucie Benková (1×)

Příští utkání

Oblastní přebor

Sobota 27.4.2024

Mladší žáci 9:00
Krčín - Opatovice

Starší žáci 10:15
Krčín - Opatovice

Ženy 8:00
oblastní turnaj Dobruška

 

 

 

 

Aktuální výsledky

Oblastní přebor 

Sobota 20.4.2024

Muži
Opatovice - Podhorní Újezd
18:13 (8:7)

 

 

Aktuální tabulka

Muži oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
8
TJ Sokol Podhorní Újezd B
4
4
Sokol Krčín B
3
2
Sokol Dobruška B
3
0
Starší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Dobruška
4
8
Sokol Krčín
4
4
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
0
Mladší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
8
Sokol Dobruška
4
3
Sokol Krčín
4
1
Ženy oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Krčín B
2
3
Sokol Dobruška B
2
2
TJ Sokol Opatovice n.L.
2
1
Dorostenky oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
3
6
Sokol Krčím
3
4
Sokol Dobruška
3
2
HK Hlinsko
3
0
crossmenu