TJ Lázně Bělohrad - TJ Sokol Opatovice n. L.

Informace o utkání

Lázně Bělohrad – Opatovice 10:18 / 5:8 /

Branky Opatovice : V.Řepková 10x, S.Hantychová 4x, V.Bittnerová 4x


TJ Sokol Opatovice n. L. - Sokol Dobruška

Informace o utkání

Opatovice – Dobruška 18:13 / 11:7 /

Branky Opatovice : V.Řepková 8x, S.Hantychová 6x, V.Bittnerová 4x,


TJ Sokol Opatovice n. L.  - Sokol Krčín "A"

Informace o utkání

Opatovice – Krčín „A“ 19:31 / 8:18 /

Branky Opatovice : V.Řepková 9x, S.Hantychová 7x, V.Bittnerová 3x


TJ Sokol Opatovice n. L. - Sokol Krčín "B"

Informace o utkání

Opatovice – Krčín „B“ 25:18 /7:9/

Branky Opatovice : V.Řepková 13x, S.Hantychová 6x, V.Bittnerová 6x


Sokol Dobruška - TJ Sokol Opatovice n. L.

Informace o utkání

Dobruška – Opatovice 14:15 /8:7/

Branky Opatovice : V.Řepková 9x, S.Hantychová 2x, V.Bittnerová 2x, K.Navrátilová 2x


TJ Sokol Opatovice n. L. - TJ Lázně Bělohrad

Informace o utkání

Opatovice – Lázně Bělohrad 14:12 /7:6/

Branky Opatovice : V.Řepková 10x, S.Hantychová 2x, K.Navrátilová 2x


TJ Sokol Opatovice n. L. - KNH Hlinsko

Informace o utkání

Opatovice – Hlinsko 12:15 /7:8/

Branky Opatovice : V.Řepková 8x, V.Bittnerová 2x, S.Hantychová 1x, K.Kodymová 1x


Sokol Krčín "A" - TJ Sokol Opatovice n. L.

Informace o utkání

Krčín „A“ – Opatovice 32:5 / 17:4/

Branky Opatovice : V.Řepková 3x, S. Hantychová 2x

Příští utkání

Oblastní přebor

Sobota 27.4.2024

Mladší žáci 9:00
Krčín - Opatovice

Starší žáci 10:15
Krčín - Opatovice

Ženy 8:00
oblastní turnaj Dobruška

 

 

 

 

Aktuální výsledky

Oblastní přebor 

Sobota 20.4.2024

Muži
Opatovice - Podhorní Újezd
18:13 (8:7)

 

 

Aktuální tabulka

Muži oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
8
TJ Sokol Podhorní Újezd B
4
4
Sokol Krčín B
3
2
Sokol Dobruška B
3
0
Starší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Dobruška
4
8
Sokol Krčín
4
4
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
0
Mladší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
8
Sokol Dobruška
4
3
Sokol Krčín
4
1
Ženy oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Krčín B
2
3
Sokol Dobruška B
2
2
TJ Sokol Opatovice n.L.
2
1
Dorostenky oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
3
6
Sokol Krčím
3
4
Sokol Dobruška
3
2
HK Hlinsko
3
0
crossmenu