Sokol Krčín - TJ Sokol Opatovice n. L.

Informace o utkání

Krčín – Opatovice 20:22 / 9:7 /

Branky Opatovice : F.Pechánek 14x, S.Pechánek 4x, V.Bouz 4x

 

TJ Sokol Opatovice n. L. - Sokol Krčín

Informace o utkání

Opatovice - Krčín 11:12 / 6:7 /

Branky Opatovice : F.Pechánek 8x, V.Bouz 1x, P.Doskočil 1x, S.Pechánek 1x

 

Vložený turnaj starších žáků – neděle 27.4.2014

Opatovice – Krčín 10:7 / 6:3 /  

Branky Opatovice : F.Pechánek 6x, P.Doskočil 2x, S.Pechánek 2x

Dobruška – Opatovice 10:11 / 7:5 /

Branky Opatovice : F.Pechánek 10x, V.Bouz 1x

 

TJ Sokol Opatovice n. L. - Sokol Dobruška

Informace o utkání

Opatovice – Dobruška 6:27 / 4:13 /

Branky Opatovice : S.Pechánek 3x, V.Bouz 2x, P.Doskočil 1x

 

TJ Sokol Opatovice n. L. - Sokol Dobruška

Informace o utkání

Opatovice - Dobruška 12:13 / 6:6 /

Branky Opatovice : F.Pechánek 7x, S.Pechánek 3x, V.Bouz 2x

 

Sokol Dobruška - TJ Sokol Opatovice n. L.

Informace o utkání

Dobruška - Opatovice 12:9 / 7:2 /

Branky Opatovice : F.Pechánek 8x, S.Pechánek 1x

 

TJ Sokol Opatovice n. L. - Sokol Krčín

Informace o utkání

Opatovice - Krčín 14:12 / 7:3 /

Branky Opatovice : F.Pechánek 8x, S.Pechánek 6x

 

Sokol Krčín - TJ Sokol Opatovice n. L.

Informace o utkání

Krčín - Opatovice 9:18 / 7:7 /

Branky Opatovice : F.Pechánek 11x, E.Lysoněk 3x, S.Pechánek 2x, V.Bouz 2x

Příští utkání

Oblastní přebor

Sobota 27.4.2024

Mladší žáci 9:00
Krčín - Opatovice

Starší žáci 10:15
Krčín - Opatovice

Ženy 8:00
oblastní turnaj Dobruška

 

 

 

 

Aktuální výsledky

Oblastní přebor 

Sobota 20.4.2024

Muži
Opatovice - Podhorní Újezd
18:13 (8:7)

 

 

Aktuální tabulka

Muži oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
8
TJ Sokol Podhorní Újezd B
4
4
Sokol Krčín B
3
2
Sokol Dobruška B
3
0
Starší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Dobruška
4
8
Sokol Krčín
4
4
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
0
Mladší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
8
Sokol Dobruška
4
3
Sokol Krčín
4
1
Ženy oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Krčín B
2
3
Sokol Dobruška B
2
2
TJ Sokol Opatovice n.L.
2
1
Dorostenky oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
3
6
Sokol Krčím
3
4
Sokol Dobruška
3
2
HK Hlinsko
3
0
crossmenu