Sokol Krčín "B"- TJ Sokol Opatovice n. L.

Krčín „B“ – Opatovice    16:22 / 4:9 /
Branky Opatovice: Zdeněk Bittner 8x, Petr Hruška 4x, Michal Bittner 3x, Martin Straník 3x, Václav Bittner 2x, Pavel Doskočil 2x


TJ Sokol Opatovice n. L. - Sokol Dobruška "B"

Opatovice – Dobruška „B“     19:18 / 8:10 /

Branky Opatovice: Vojtěch Práchenský 6x, Petr Hruška 6x, Pavel Doskočil 4x, Michal Bittner 1x, Zdeněk Bittner 1x, Václav Bittner 1x


TJ Sokol Opatovice n. L. - TJ Sokol Podhorní Újezd

Opatovice – Podhorní Újezd 25:22 / 16:12 /

Branky Opatovice: P. Hruška 10x, V. Práchenský 7x, Z. Bittner 4x, V. Bittner 2x, M. Bittner 2x


TJ Lázně Bělohrad - TJ Sokol Opatovice n. L.

Lázně Bělohrad – Opatovice 9:25 / 5:14 /

Branky Opatovice : Petr Hruška 9x, Pavel Doskočil 8x, Vašek Bittner 3x, Vojta Práchenský 3x, Zdeněk Bittner 2x


TJ Sokol Opatovice n. L. - Sokol Krčín "B"

Opatovice – Krčín „B“ 28:18 / 15:7 /

Branky Opatovice : Michal Bittner 7x, Martin Straník 7x, Zdeněk Bittner 5x, Vojta Práchenský 5x, Petr Hruška 4x


Sokol Dobruška "B" - TJ Sokol Opatovice n. L.

Dobruška „B“ – Opatovice 19:23 / 8:12 /

Branky Opatovice : Vojta Práchenský 10x, Michal Bittner 6x, Petr Hruška 3x, Pavel Doskočil 2x,Zdeněk Bittner 2x


TJ Sokol Podhorní Újezd ​​- TJ Sokol Opatovice n. L.

Podhorní Újezd ​​– Opatovice 24:24 / 10:11 /

Branky Opatovice : Zdeněk Bittner 10x, Michal Bittner 7x, Vojta Práchenský 5x, Jakub Hruška 2x


TJ Sokol Opatovice n. L. - TJ Lázně Bělohrad

Opatovice – Lázně Bělohrad 35:15 /17:8/

Branky Opatovice : Martin Straník 13x, Michal Bittner 10x, Vojta Práchenský 8x, Zdeněk Bittner 4x

Příští utkání

Oblastní přebor

Sobota 27.4.2024

Mladší žáci 9:00
Krčín - Opatovice

Starší žáci 10:15
Krčín - Opatovice

Ženy 8:00
oblastní turnaj Dobruška

 

 

 

 

Aktuální výsledky

Oblastní přebor 

Sobota 20.4.2024

Muži
Opatovice - Podhorní Újezd
18:13 (8:7)

 

 

Aktuální tabulka

Muži oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
8
TJ Sokol Podhorní Újezd B
4
4
Sokol Krčín B
3
2
Sokol Dobruška B
3
0
Starší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Dobruška
4
8
Sokol Krčín
4
4
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
0
Mladší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
8
Sokol Dobruška
4
3
Sokol Krčín
4
1
Ženy oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Krčín B
2
3
Sokol Dobruška B
2
2
TJ Sokol Opatovice n.L.
2
1
Dorostenky oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
3
6
Sokol Krčím
3
4
Sokol Dobruška
3
2
HK Hlinsko
3
0
crossmenu