6. 6. 2009: TJ Sokol Nové Město nad Metují – TJ Sokol Opatovice nad Labem

Informace o utkání

Nové Město nad Metují – Opatovice nad Labem 16 : 15 (9:7)

Branky Opatovic:

J. Hýsek (12x), M. Staněk (2x), P. Jančík (1x), M. Syrůček (1x)

24. 5. 2009: Sokol Krčín „C“ – TJ Sokol Opatovice nad Labem

Informace o utkání

 Krčín „C“ – Opatovice nad Labem 16 : 20 (9:10)

Branky Opatovic:

R. Staněk (8x), M. Staněk (4x), M. Syrůček (3x), J. Hýsek (3x), P. Jančík (2x)

10. 5. 2009: TJ Sokol Opatovice nad Labem – Sokol Dobruška „B“

Informace o utkání

Opatovice nad Labem – Dobruška „B“  16 : 15 (8:8)

Branky Opatovic:

R. Staněk (8x), M. Staněk (4x), J. Hýsek (3x), P. Jančík (1x)

 10. 5. 2009: Podhorní Újezd ​​„B“ – TJ Sokol Opatovice nad Labem

Informace o utkání

 Podhorní Újezd ​​„B“ – Opatovice nad Labem 19 : 22 (7:10)

Branky Opatovic:

M .Staněk (7×), R. Staněk (6×), P. Jančík (4×), J. Hýsek (3×), M. Syrůček (2×)

31. 8. 2008: TJ Sokol Opatovice nad Labem – TJ Sokol Nové Město nad Metují

Informace o utkání

Opatovice nad Labem – Nové Město nad Metují 23 : 14 (11:10)

Branky Opatovic:

Hýsek (7×), Jančík (7×), M. Bittner (3×), R. Staněk (3×), V. Bittner (2×), Syrůček (1×),

 6. 9. 2008: Dobruška „B“ – TJ Sokol Opatovice nad Labem

Informace o utkání

Dobruška „B“ – Opatovice nad Labem 22 : 18 (11:8)

Branky Opatovic:

Hýsek (9×), M. Bittner (4×), R. Staněk (2×), Práchenský (2×), Syrůček (1×),

20. 9. 2008: TJ Sokol Opatovice nad Labem – Podhorní Újezd ​​„B“

Informace o utkání

Opatovice nad Labem – Podhorní Újezd ​​„B“ 15 : 11 (6:6)

Branky Opatovic:

V. Bittner (6×), Hýsek (4×), Jančík (3×), M. Staněk (3×),

19. 10. 2008: TJ Sokol Opatovice nad Labem – Krčín „C“

Informace o utkání

19. 10. 2008: TJ Sokol Opatovice nad Labem – Krčín „C“ 12 : 15 (6:8)

Branky Opatovic:

V. Bittner (6×), Hýsek (4×), M. Staněk (2×),

 

Příští utkání

Oblastní přebor

Konec sezony

 

Aktuální výsledky

Oblastní přebor 

Konec sezony

 

Aktuální tabulka

Muži oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
6
12
TJ Sokol Podhorní Újezd B
6
6
Sokol Dobruška B
6
4
Sokol Krčíb B
6
2
Ženy oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Krčín B
4
7
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
3
Sokol Dobruška
4
2
Dorostenky oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
6
12
Sokol Krčím
6
8
Sokol Dobruška
6
4
HK Hlinsko
6
0
Starší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Dobruška
8
16
Sokol Krčín
8
5
TJ Sokol Opatovice n.L.
8
3
Mladší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
8
16
Sokol Dobruška
8
5
Sokol Krčín
8
3
crossmenu