29. 5. 2010:TJ Sokol Opatovice nad Labem„B“- Sokol Dobruška „B“

Informace o utkání

TJ S. Opatovice n. L. "B"

Sokol Dobruška „B“

18:24 (7:13)

Branky Opatovic:

M.Syrůček (8x), J.Hýsek (5x), R.Staněk (2x), M.Staněk (2x), P.Jančík (1x)

 

15. 5. 2010:Sokol Dobruška „C“- TJ Sokol Opatovice nad Labem „B“

Informace o utkání

Sokol Dobruška „C“

TJ S. Opatovice n. L. "B"

19:17 (9:7)

Informace o utkání

Branky Opatovic:

R.Staněk (10x), P.Jančík (5x), J.Hýsek (1x), M.Syrůček (1x)

 

25. 4. 2010:Podhorní Újezd ​​- TJ Sokol Opatovice nad Labem „B“

Informace o utkání

Podhorní Újezd

TJ S. Opatovice n. L. "B"

26:19 (14:11)

Branky Opatovic:

R.Staněk (8x), V.Práchenský (4x), M.Bittner (3x), M.Staněk (2x), P.Jančík (1x), V.Bittner (1x)

 

17. 4. 2010: TJ Sokol Opatovice nad Labem „B“ - Sokol Nové Město nad Metují

Informace o utkání

TJ S. Opatovice n. L. "B"

N. Město nM

23:17 (15:9)

Branky Opatovic:

R.Staněk (5x), V.Práchenský (5x), M.Staněk (4x), V.Bittner (4x), J.Hýsek (3x), P.Jančík (2x)

 

18. 10. 2009: Nové Město nad Metují - TJ Sokol Opatovice nad Labem „B“

Informace o utkání

N. Město nM

TJ S. Opatovice n. L. "B"

19:17 (7:5)

Branky Opatovic:

R. Staněk (8x), J. Hýsek (5x), M. Syrůček (4x)

 

10. 10. 2009: Sokol Dobruška „B“ - TJ Sokol Opatovice nad Labem „B“

Informace o utkání

Sokol Dobruška „B“

TJ S. Opatovice n. L. "B"

17:10 (5:4)

Branky Opatovic:

J. Hýsek (6x), R. Staněk (4x)

 

12. 9. 2009: TJ Sokol Opatovice nad Labem „B“ – Sokol Dobruška „C“

Informace o utkání

TJ S. Opatovice n. L. "B"

Sokol Dobruška „C“

23:19 (10:10)

Branky Opatovic:

R. Staněk (8x), J. Hýsek (7x), M. Staněk (7x), M. Syrůček (1x)

 

6. 9. 2009: TJ Sokol Opatovice nad Labem „B“ –Podhorní Újezd

Informace o utkání

TJ S. Opatovice n. L. "B"

Podhorní Újezd

26:33 (10:16)

Branky Opatovic:

J. Hýsek (9x), R. Staněk (7x), M. Syrůček (4x), V. Práchenský (3x), M. Staněk (3x)

 

 

Příští utkání

Příprava na jaro

 

 

 

 

Aktuální výsledky

Oblastní přebor 

Příprava na jaro

 

Aktuální tabulka

Muži oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
3
6
TJ Sokol Podhorní Újezd B
3
4
Sokol Krčín B
3
2
Sokol Dobruška B
3
0
Starší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Dobruška
4
8
Sokol Krčín
4
4
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
0
Mladší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
8
Sokol Dobruška
4
3
Sokol Krčín
4
1
Ženy oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Krčín B
2
3
Sokol Dobruška B
2
2
TJ Sokol Opatovice n.L.
2
1
Dorostenky oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
3
6
Sokol Krčím
3
4
Sokol Dobruška
3
2
HK Hlinsko
3
0
crossmenu