KNH Hlinsko -TJ Sokol Opatovice n. L.

Hlinsko – Opatovice    15:6 / 8:5 /

Branky Opatovice :  Veronika Pokorná 3x, Adélka Svobodová 3x


Sokol Krčín "A" -TJ Sokol Opatovice n. L.

Krčín „A“ – Opatovice           25:8 / 15:5 /

Branky Opatovice : Adélka Svobodová 3x, Veronika Pokorná 2x, Zuzka Henychová 2x, Stella Částková 1x


Sokol Krčín "C" -TJ Sokol Opatovice n. L.

Krčín „C“ – Opatovice           13:10 / 6:2 /

Branky Opatovice : Veronika Pokorná 5x, Adélka Svobodová 4x, Stella Částková 1x


TJ Sokol Opatovice n. L. - Sokol Dobruška

Opatovice – Dobruška 11:10 / 6:4 /

Branky Opatovice : Adélka Svobodová 5x, Veronika Pokorná 5x, Terka Kazdová 1x


Sokol Krčín B. - TJ Sokol Opatovice n. L.

Krčín „B“ – Opatovice 5:9 / 2:4 /

Branky Opatovice :Zuzka Henychová 4x, Veronika Pokorná 3x, Veronika Krušinová 2x


TJ Sokol Opatovice n. L. - KNH Hlinsko

Opatovice – Hlinsko 5:14 / 0:6 /

Branky Opatovice :Adélka Svobodová 4x, Zuzka Henychová 1x


TJ Sokol Opatovice n. L. - Sokol Dobruška

Opatovice – Dobruška 1:19/ 0:12 /

Branky Opatovice :Veronika Pokorná 1x


TJ Sokol Opatovice n. L. - Sokol Krčín C

Opatovice – Krčín „C“ 5:8 / 3:4 /

Branky Opatovice :Veronika Pokorná 3x, Stella Částková 1x, Adélka Svobodová 1x


TJ Sokol Opatovice n. L. - Sokol Krčín B.

Opatovice – Krčín „B“ 5:8 /4:2/

Branky Opatovice : Adélka Svobodová 2x, Veronika Pokorná 2x, Stella Částková 1x


TJ Sokol Opatovice n. L. - Sokol Krčín A.

Opatovice – Krčín „A“ 3:31 /0:16/

Branky Opatovice : Zuzka Henychová 2x, Adélka Svobodová 1x


Sokol Dobruška - TJ Sokol Opatovice n. L.

Dobruška – Opatovice 12:36 (5:15)

Branky Opatovice :Adélka Svobodová 18x, Veronika Pokorná 13x, Zuzana Henychová 3x, Stella Částková 2x

Příští utkání

Oblastní přebor

Sobota 27.4.2024

Mladší žáci 9:00
Krčín - Opatovice

Starší žáci 10:15
Krčín - Opatovice

Ženy 8:00
oblastní turnaj Dobruška

 

 

 

 

Aktuální výsledky

Oblastní přebor 

Sobota 20.4.2024

Muži
Opatovice - Podhorní Újezd
18:13 (8:7)

 

 

Aktuální tabulka

Muži oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
8
TJ Sokol Podhorní Újezd B
4
4
Sokol Krčín B
3
2
Sokol Dobruška B
3
0
Starší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Dobruška
4
8
Sokol Krčín
4
4
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
0
Mladší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
8
Sokol Dobruška
4
3
Sokol Krčín
4
1
Ženy oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Krčín B
2
3
Sokol Dobruška B
2
2
TJ Sokol Opatovice n.L.
2
1
Dorostenky oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
3
6
Sokol Krčím
3
4
Sokol Dobruška
3
2
HK Hlinsko
3
0
crossmenu