TJ Sokol Opatovice n. L. - TJ Červený Kostelec

Informace o utkání

Opatovice - Červený Kostelec 17:7 / 7:2 /

F.Pechánek 9x, M.Hovorka 5x, E.Lysoněk 2x, S.Pechánek 1x

 

TJ Červený Kostekec - TJ Sokol Opatovice

Informace o utkání

Červený Kostelec - Opatovice 9:11 / 6:6 /

F.Pechánek 10x, E.Lysoněk 1x

 

TJ Sokol Opatovice - Sokol Dobruška

Informace o utkání

Opatovice - Dobruška 11:9 / 4:5 /

F.Pechánek 7x, E.Lysoněk 4x

 

TJ Sokol Opatovice - Sokol Krčín

Informace o utkání

Opatovice - Krčín 16:7 / 9:3 /

F.Pechánek 7x, E.Lysoněk 6x, M.Hovorka 2x, M.Valenta 1x

 

Sokol Dobruška - TJ Sokol Opatovice

Informace o utkání

Dobruška - Opatovice 12:12 / 6:6 /

F.Pechánek 12x

 

Sokol Krčín - TJ Sokol Opatovice

Informace o utkání

Krčín - Opatovice 7:10 / 5:4 /

Branky Opatovic : Filip Pechánek 5x, Enrique Lysoněk 4x, Michal Kňourek 1x

 

Sokol Dobruška - TJ Sokol Opatovice

Informace o utkání

Dobruška - Opatovice 9:13 / 2:6 /

Branky Opatovic: F.Pechánek 11x, M.Kňourek 2x

Sokol Krčín - TJ Sokol Opatovice

Informace o utkání

Krčín - Opatovice 5:13 / 3:4 /

Branky Opatovic: F.Pechánek 11x, M.Kňourek 2x

 

TJ Sokol Opatovice - Sokol Dobruška

Informace o utkání

Opatovice - Dobruška 14:19 / 7:11 /

Branky Opatovic: F.Pechánek 12x, M.Kňourek 2x

 

TJ Sokol Opatovice - Sokol Krčín

Informace o utkání

Opatovice - Krčín 15:5 / 7:2 /

Branky Opatovic: F.Pechánek 13x, M.Kňourek 2x

 

TJ Sokol Opatovice - TJ Červený Kostelec

Informace o utkání

Opatovice - Červený Kostelec 17:11 / 13:5 /

Branky Opatovic: F.Pechánek 16x, M.Kňourek 1x

 

TJ Červený Kostelec - TJ Sokol Opatovice n. L.

Informace o utkání

TJ Červený Kostelec - TJ Sokol Opatovice n. L. 6:18 (3:9)

Branky Opatovic: F. Pechánek 17x, M. Kňourek 1x

Příští utkání

Oblastní přebor

Sobota 27.4.2024

Mladší žáci 9:00
Krčín - Opatovice

Starší žáci 10:15
Krčín - Opatovice

Ženy 8:00
oblastní turnaj Dobruška

 

 

 

 

Aktuální výsledky

Oblastní přebor 

Sobota 20.4.2024

Muži
Opatovice - Podhorní Újezd
18:13 (8:7)

 

 

Aktuální tabulka

Muži oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
8
TJ Sokol Podhorní Újezd B
4
4
Sokol Krčín B
3
2
Sokol Dobruška B
3
0
Starší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Dobruška
4
8
Sokol Krčín
4
4
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
0
Mladší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
8
Sokol Dobruška
4
3
Sokol Krčín
4
1
Ženy oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Krčín B
2
3
Sokol Dobruška B
2
2
TJ Sokol Opatovice n.L.
2
1
Dorostenky oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
3
6
Sokol Krčím
3
4
Sokol Dobruška
3
2
HK Hlinsko
3
0
crossmenu