Mistrovství České republiky

Mladší žáci

Čakovice    16. – 18. června 2023

 

Zúčastněná družstva:

  • Draken Brno
  • TJ Litohlavy
  • TJ Sokol Opatovice nad Labem
  • Sokol Svinov
  • SK Louka u Litvínova
  • TJ Avia Čakovice

 

Výsledky Opatovic:

Opatovice – Draken Brno   15:12 / 7:7 /  Michal Bajer 13x, Denis Pilz 2x

Opatovice – Litohlavy  8:19 / 4:9 / Michal Bajer 7x, Denis Pilz 1x

Opatovice – Svinov  17:8 / 11:4 /  Michal Bajer 15x, Denis Pilz 2x

Opatovice – Louka   23:9 / 12:6 /  Michal Bajer 16x, Denis Pilz 6x, Matouš Čermák 1x

Opatovice – Čakovice  16:10 / 8:4 /  Michal Bajer 14x, Denis Pilz 2 x

 

Konečná tabulka turnaje:

  1. Litohlavy        5 – 0 – 0   74:25   10 bodů
  2. Opatovice   4 – 0 – 1   79:58     8
  3. Draken           2 – 0 – 3     50:56      4
  4. Čakovice        2 – 0 – 3      32:48     4
  5. Svinov            1 – 0 – 4      45:54      2
  6. Louka             1 – 0 – 4      36:72      2

 

Kompletní sestava Opatovic:

brankáři – Jan Kazda

obránci – Tomáš Chudoba, Zuzka Henychová, Valerie Ledney, Veronika Krušinová

útočníci – Michal Bajer, Denis Pilz, Matouš Čermák, Adélka Svobodová

trenéři a vedoucí – Libor Bittner, Jindra Hruška a Jana Lupoměská

 

Míša Bajer byl vyhlášen nejlepším útočníkem MČR a zároveň nejlepším

střelcem turnaje /65 branek/.

 

Gratulace všem zúčastněným za vzornou reprezentaci našeho oddílu na MČR!

 

MČR Čakovice 2023

Příští utkání

Příprava na jaro

 

 

 

 

Aktuální výsledky

Oblastní přebor 

Příprava na jaro

 

Aktuální tabulka

Muži oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
3
6
TJ Sokol Podhorní Újezd B
3
4
Sokol Krčín B
3
2
Sokol Dobruška B
3
0
Starší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Dobruška
4
8
Sokol Krčín
4
4
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
0
Mladší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
8
Sokol Dobruška
4
3
Sokol Krčín
4
1
Ženy oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Krčín B
2
3
Sokol Dobruška B
2
2
TJ Sokol Opatovice n.L.
2
1
Dorostenky oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
3
6
Sokol Krčím
3
4
Sokol Dobruška
3
2
HK Hlinsko
3
0
crossmenu