TJ Sokol Opatovice nL - Sokol Dobruška"A"

Informace o utkání

Opatovice – Dobruška „A“ 15:29 / 6:12 /

Branky Opatovic: Š. Bittnerová 9x, T. Bajerová 3x, V. Bittnerová 2x, V. Henychová 1x


Sokol Dobruška - TJ Sokol Opatovice nL

Informace o utkání

Dobruška – Opatovice 20:16 / 9:8 /

Branky Opatovic: Š. Bittnerová 8x, V. Bittnerová 4x, T. Bajerová 4x


Sokol Krčín - TJ Sokol Opatovice nL

Informace o utkání

Krčín – Opatovice 18:19 / 11:12 /

Branky Opatovic: K. Kodymová 8x, Š. Bittnerová 4x, V. Bittnerová 4x, T. Bajerová 2x, B. Bílková 1x


TJ Sokol Opatovice nL - Sokol Dobruška"B"

Informace o utkání

Opatovice – Dobruška „B“ 8:12 / 5:6 /

Branky Opatovic: S. Dalecká 6x, V. Bittnerová 1x, Š. Bittnerová 1x


TJ Sokol Opatovice nL - KNH Hlinsko

Informace o utkání

Opatovice – Hlinsko 25:7 / 12:5 /

Branky Opatovic: V.Bittnerová 10x, S. Dalecká 6x, Š. Bittnerová 5x, K. Kodymová 4x


TJ Sokol Opatovice nL - Sokol Krčín

Informace o utkání

Opatovice – Krčín 13:16 /8:9/

Branky Opatovic: S. Dalecká 7x, V. Bittnerová 3x, L. Benková 2x, K. Kodymová 1x


Sokol Dobruška - TJ Sokol Opatovice nL

Informace o utkání

Dobruška – Opatovice 21:11 / 12:6 /

Branky Opatovic: K. Kodymová 5x, S. Dalecká 4x, V. Bittnerová 2x

Příští utkání

Oblastní přebor

Sobota 27.4.2024

Mladší žáci 9:00
Krčín - Opatovice

Starší žáci 10:15
Krčín - Opatovice

Ženy 8:00
oblastní turnaj Dobruška

 

 

 

 

Aktuální výsledky

Oblastní přebor 

Sobota 20.4.2024

Muži
Opatovice - Podhorní Újezd
18:13 (8:7)

 

 

Aktuální tabulka

Muži oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
8
TJ Sokol Podhorní Újezd B
4
4
Sokol Krčín B
3
2
Sokol Dobruška B
3
0
Starší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Dobruška
4
8
Sokol Krčín
4
4
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
0
Mladší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
8
Sokol Dobruška
4
3
Sokol Krčín
4
1
Ženy oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Krčín B
2
3
Sokol Dobruška B
2
2
TJ Sokol Opatovice n.L.
2
1
Dorostenky oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
3
6
Sokol Krčím
3
4
Sokol Dobruška
3
2
HK Hlinsko
3
0
crossmenu