Přehled ročníků Memoriál J. Dostála a K. Dořáka

Putovní pohár
Putovní pohár

40. ročník Memoriál Jaroslava Dostála a Karla Dvořáka.

Účastníci
Sokol Krčín
Sokol Dobruška
TJ Sokol Ostopovice
TJ Sokol Opatovice n. L.

Výsledky
Opatovice – Krčín 19:10
Dobruška – Ostopovice 14:14
Ostopovice – Opatovice 18:13
Dobruška – Krčín 21:18
Krčín – Ostopovice 17:20
Opatovice – Dobruška 14:19

Konečné pořadí:
1. Sokol Dobruška
2. TJ Sokol Ostopovice
3. TJ Sokol Opatovice n. L.
4. Sokol Krčín

Nejlepší hráči turnaje:
 brankář – Karel Přikryl / Ostopovice
obránce – Martin Leugner / Krčín
útočník – Josef Morávek / Dobruška
střelec – Matěj Krejčík / Ostopovice 24 branek

39. ročník Memoriál Jaroslava Dostála a Karla Dvořáka

Účastníci
Sokol Krčín
TJ Sokol Podlázky
TJ Sokol Ostopovice
TJ Sokol Opatovice nad Labem

Výsledky
Opatovice – Krčín   15:16
Podlázky – Ostopovice 11:10
Ostopovice – Opatovice 17:18
Podlázky – Krčín 13:13
Krčín – Ostopovice 20:16
Opatovice – Podlázky 17:16

Konečné výsledky – pořadí
1. Sokol Krčín
2. TJ Sokol Opatovice nad Labem
3. TJ Sokol Podlázky
4. TJ Sokol Ostopovice

Nejlepší jednotlivci
nejlepší brankář – Václav Brzobohatý TJ Sokol Podlázky
nejlepší obránce – Petr Kešner TJ Sokol Podlázky
nejlepší útočník – Jan Pavlík Sokol Krčín
nejlepší střelec – Vojtěch Práchenský TJ Sokol Opatovice nad Labem 19 branek

38. ročník – Memoriál Jaroslava Dostála a Karla Dvořáka

Vynikající konkurence se sešla na přípravném turnaji mužů v národní házené, 38. ročníku Memoriálu Jaroslava Dostála a Karla Dvořáka v Opatovicích nad Labem. I přes úmorné vedro předvedla ligová družstva z celé republiky a reprezentačního výběru Čech skvělé výkony. Diváci tak po více než půl roce mohli vidět špičkovou Českou házenou!
Nejlepší formu předvedl a zaslouženě vyhrál, poprvé v dlouhé historii turnaje, tým ze středočeských Podlázek, který také získal nejvíce cen za nejlepšího hráče turnaje. Domácí tým sešel ve značně kombinované sestavě a v některých zápasech ztratil šanci na body až v závěrečných minutách. Nicméně i tak turnaj splnil pro Opatovické svůj účel a pro některého mladého hráče to byla první velká zkušenost s ligovou házenou. Nejlepším střelcem turnaje se stal s 25 brankami Opatovický Patrik Bajer.

Sestava Opatovic:
Brankáři: Michal Bittner, Zdeněk Ptáček
Obránci: Martin Straník, Zdeněk Bittner, Albert Pour, Michal Doskočil, Jakub Hruška /2 zápasy/
Útočníci: Patrik Bajer, Petr Hruška, Václav Bittner, Pavel Doskočil, Vojta Bouz
Trenér: Libor Bittner

Konečné pořadí:

  1. TJ Sokol Podlázky
  2. Čechy
  3. TJ Přeštice
  4. TJ Sokol Ostopovice
  5. Sokol Krčín
  6. TJ Sokol Opatovice n/L

Nejlepší hráči turnaje:
brankář – Václav Brzobohatý / TJ Sokol Podlázky
obránce – Daniel Vacikar / Čechy repre výběr
útočník – Kryštof Kučera / TJ Sokol Podlázky
střelec – Patrik Bajer 25 branek / TJ Sokol Opatovice n. L.

Výsledky

TABULKAPodlázkyPřešticeKrčínOstopoviceČechyOpatoviceSkóreBody
Podlázky T8:612:67:68:612:947:3310
Přeštice6:8U10:1010:810:1112:1048:478
Krčín6:1210:10R9:96:1312:1243:563
Ostopovice6:78:109:9N4:119:836:453
Čechy6:811:1013:611:4A 13:854:368
Opatovice9:1210:1212:128:98:13J47:581

37. ročník Memoriál Jaroslava Dostála a Karla Dvořáka.

17.srpna se konal ve sportovním areálu TJ Sokol v Pohřebačce přípravný turnaj mužů v národní házené. Už tradičně se akci podařilo obsadit vynikající konkurencí, mimo jiné přijeli úřadující Mistr České republiky TJ Přeštice. Turnaje se zúčastnily 4 družstva z 1.ligy a 2 týmy druholigové. Svoji kvalitu potvrdily Přeštice, které s jistotou turnaj vyhrály před domácími Opatovicemi a příjemným překvapením z Ostopovic u Brna. Mezi nejlepšími hráči turnaje byl vyhodnocen coby nejlepší útočník Opatovický Vojta Práchenský.
Mezi zápasy turnaje došlo k malému ceremoniálu, kdy na hrací plochu nastoupil úspěšný tým Opatovických žen, který převzal pohár a zlatou medaili za 1. místo ve druhé lize žen v uplynulém ročníku.

Výsledky

TABULKAPodlázkyPřešticeKrčínOstopoviceDobruškaOpatoviceSkóreBody
PodlázkyT7:1013:1610:1211:1111:1052:593
Přeštice10:7U9:78:610:77:744:349
Krčín16:137:9R8:911:1211:1253:552
Ostopovice12:106:89:8N9:98:1344:485
Dobruška11:117:1012:119:9A9:1448:554
Opatovice10:117:712:1113:814:9J56:467

Konečné pořadí:

  1. TJ Přeštice
  2. TJ Sokol Opatovice nad Labem
  3. TJ Sokol Ostopovice
  4. Sokol Dobruška
  5. TJ Sokol Podlázky
  6. Sokol Krčín

Nejlepší hráči turnaje:
brankář – Tomáš Preclík z Dobrušky
obránce – Tomáš Hajžman z Přeštic
útočník – Vojtěch Práchenský z Opatovic n/L
střelec – Michal Verner z Dobrušky / 23 branek

36 . ročník - Memoriál Jaroslava Dostála a Karla Dvořáka 

Výsledky

VÝSLEDKYPodlázky HumpolecKrčínRaspenavaOstopoviceOpatoviceSkóreBody
Podlázky T7:68:711:109:98:843:408
Humpolec6:7U6:128:77:98:1035:452
Krčín7:812:6R12:98:76:1045:406
Raspenava10:117:89:12N7:95:738:470
Ostopovice9:99:77:89:7A10:1044:416
Opatovice8:810:810:67:510:10J45:378

Konečné pořadí:

  1. TJ Sokol Opatovice nad Labem
  2. TJ Sokol Podlázky
  3. Sokol Krčín
  4. TJ Sokol Ostopovice
  5. TJ Jiskra Humpolec
  6. TJ Jiskra Raspenava

Nejlepší hráči turnaje:
brankář – Jaroslav Barták z Humpolce
obránce – Martin Leugner z Krčína
útočník – Michal Fišer z Krčína
střelec – Roman Staněk z Opatovic n/L 19 branek

Vítězné družstvo

35. ročník Memoriál Jaroslava Dostála a Karla Dvořáka

Zúčastněná družstva:
TJ Sokol Podlázky
TJ Jiskra Humpolec
Sokol Dobruška
TJ Sokol Podhorní Újezd
TJ Jiskra Humpolec
TJ Sokol Opatovice nad Labem

Výsledky

VýsledkyPodlázkyHumpolecPodhorní ÚjezdRaspenavaDobruškaOpatoviceSkóreBody
PodlázkyX8:610:815:1012:125:1350:497
Humpolec6:8X8:78:77:129:1338:474
Podhorní Újezd8:107:8X8:76:84:1233:452
Raspenava10:157:87:8X7:127:1138:540
Dobruška12:1212:78:612:7X9:1153:437
Opatovice13:513:912:411:711:9X60:3410

Celkoví pořadí:

  1. TJ Sokol Opatovice
  2. Sokol Dobruška
  3. TJ Sokol Podlázky
  4. Jiskra Humpolec
  5. TJ Sokol Podhorní Újezd
  6. Jiskra Raspenava

Nejlepší hráči turnaje:
brankář – Jakub Hátle z Podhorního Újezdu
obránce – Jan Dolejš z Humpolce
útočník – Vojtěch Práchenský z Opatovic nL
střelec – Vojtěch Práchenský z Opatovic nL / 26 branek

Cena pořadatelů – nejslušnější družstvo turnaje:
Jiskra Raspenava

Výsledky Opatovic:
Opatovice – Podhorní Újezd ​​12:4
Opatovice – Podlázky 13:5
Opatovice – Humpolec 13:9
Opatovice – Raspenava 11:7
Opatovice – Dobruška 11:9

Sestava TJ Sokol Opatovice n/L:
brankáři: Jaroslav Barták, Zdeněk Ptáček
obránci: Jiří Křovák, Martin Straník, Jakub Hruška, Stanislav Jelínek
útočníci: Zdeněk Bittner, Vojta Práchenský, Roman Staněk, Václav Bittner

trenér: Libor Bittner vedoucí: Miloš Hrubý

34. ročník Memoriál Jaroslava Dostála a Karla Dvořáka

Zúčastněná družstva:
TJ Sokol Podlázky
TJ Sokol Podhorní Újezd
​​TJ Jiskra Humpolec
Sokol Krčín 
TJ Sokol Opatovice nad Labem

VýsledkyKrčínPodlázkyPodhorní ÚjezdHumpolecOpatoviceSkóreBody
KrčínX11:1013:814:915:1853:456
Podlázky10:11X13:911:79:1143:384
Podhorní Újezd8:139:13X11:1213:1441:520
Humpolec9:147:1112:11X8:1936:552
Opatovice18:1511:914:1319:8X62:458

Celkové pořadí

  1. TJ Sokol Opatovice nad Labem
  2. Sokol Krčín 
  3. TJ Sokol Podlázky
  4. TJ Jiskra Humpolec
  5. TJ Sokol Podhorní Újezd


Nejlepší hráči turnaje:
Brankář: Jaroslav Barták z Humpolce
obránce – Jan Doležal z Podlázek
útočník – Vojtěch Práchenský z Opatovic n/L
střelec – Michal Fišer z Krčína / 31 branek

Cena pořadatelů – nejslušnější družstvo turnaje:

TJ Sokol Podhorní Újezd

Sestava TJ Sokol Opatovice n/L
brankáři: Vladimír Pospíšil, Jiří Hrubý
obránci: Jiří Křovák, Martin Straník, Jakub Hruška, Lukáš Dobruský
útočníci: Zdeněk Bittner, Vojta Práchenský, Roman Staněk, Václav Bittner
trenér: Libor Bittner
vedoucí: Miloš Hrubý

33. ročník Memoriál Jaroslava Dostála a Karla Dvořáka

Zúčastněná družstva:
TJ Sokol Podlázky
Jiskra Humpolec
Sokol Krčín
TJ Sokol Podhorní Újezd
​​TJ Sokol Opatovice nad Labem

Celkové pořadí

PořadíDružstvovýhryremízyprohryskórebody
1.TJ Sokol Opatovice40069:618
2.Sokol Krčín 30171:526
3.TJ Sokol Podlázky 20254:564
4.TJ Sokol Podhorní Újezd10362:702
5.Jiskra Humpolec00453:700

Nejlepší hráči turnaje:
brankář – Matěj Kopecký z Krčína
obránce – Pavel Mikulecký z Podlázek
útočník – Vojtěch Práchenský z Opatovic n/L
střelec – Patrik Bajer z Podhorního Újezdu / 46 branek

Cena pořadatelů - nejslušnější družstvo turnaje:
Jiskra Humpolec

Výsledky Opatovic:
Opatovice – Podhorní Újezd ​​20:16
Opatovice – Podlázky 15:13
Opatovice – Humpolec 19:18
Opatovice – Krčín 15:14

Vítězem přípravného turnaje mužů 33. ročníku Memoriálu Jaroslava Dostála a Karla Dvořáka v Opatovicích nad Labem se stalo počtvrté za sebou a celkově už po dvanácté v jeho historii domácího družstva.

Sestava TJ Sokol Opatovice n/L:
brankáři: Vladimír Pospíšil, Michal Bittner
obránci: Jindra Hruška, Martin Straník, Jakub Hruška, Lukáš Dobruský, Miroslav Jarolímek, Martin Leugner
útočníci: Zdeněk Bittner, Vojta Práchenský, Roman Staněk, Václav Bittner, Petr Hruška, Jakub Bureš
trenér: Libor Bittner
vedoucí: Miloš Hrubý

Vítězná sestava

32. ročník Memoriál Jaroslava Dostála a Karla Dvořáka

Vítězem tradičního již 32. ročníku turnaje mužů Memoriálu Jaroslava Dostála a Karla Dvořáka se stalo domácí družstvo Opatovic před Podhorním Újezdem a Podlázkami. Byli také vyhodnoceni a oceněni nejlepšími hráči turnaje. Zvláštní cenu pořadatelů za nejslušnější tým turnaje obdrželo družstvo z Ejpovic. Děkujeme všem za účast a předem hru a těšíme se již nyní na 33. ročník v srpnu 2015.

Konečné pořadí:

  1. TJ Sokol Opatovice n. L.
  2. TJ Sokol Podhorní Újezd
  3. TJ Sokol Podlázky
  4. TJ Sokol Ejpovice
  5. Sokol Krčín
  6. Jiskra Raspenava

Výsledky

TabulkaKrčín PodlázkyPodhorní ÚjezdEjpoviceRaspenavaOpatoviceSkóreBody
Krčín T12:75:126:710:59:1142:424
Podlázky7:12U5:79:611:511:1043:406
Podhorní Újezd12:57:5R11:911:711:1352:398
Ejpovice7:66:99:11N7:47:1136:414
Raspenava5:105:117:114:7A4:1325:520
Opatovice11:910:1113:1111:713:4J58:428
    

Nejlepší hráči turnaje:
brankář – Jaroslav Hanzl z Raspenavy
obránce – Michal Cingroš z Ejpovic
útočník – Patrik Bajer z Podhorního Újezdu
střelec – Patrik Bajer z Podhorního Újezdu / 32 branek

Cena pořadatelů – nejslušnější družstvo turnaje:
TJ Sokol Ejpovice

31. ročník Memoriál Jaroslava Dostála a Karla Dvořáka

Vítězem 31. ročníku turnaje mužů, Memoriálu Jardy Dostála a Karla Dvořáka, se stalo v silné konkurenci ligových týmů domácí družstvo, v historii již podesáté, před týmem Podlázek a Ejpovic. Byli vyhodnoceni i nejlepší hráči turnaje. Za krásného letního počasí navštívilo turnaj 100 diváků. Kompletní informace z akce naleznete níže.

Výsledky

TABULKAKrčínPodlázkyPodhorní ÚjezdEjpoviceRaspenavaOpatoviceSkóreBody
KrčínT3:65:45:67:53:823:294
Podlázky6:3U10:911:511:65:643:298
Podhorní Újezd4:59:10R11:1111:37:1042:393
Ejpovice6:55:1111:11N10:77:739:416
Raspenava5:76:113:117:10A5:926:480
Opatovice8:36:510:77:79:5J40:279

Konečné pořadí:

  1. TJ Sokol Opatovice nad Labem
  2. TJ Sokol Podlázky
  3. TJ Sokol Ejpovice
  4. Sokol Krčín
  5. TJ Sokol Podhorní Újezd
  6. Jiskra Raspenava

Nejlepší hráči turnaje:
brankář – Pavel Tyšler z Podlázek
obránce – Jakub Moravec z Opatovic
útočník – Václav Klail z Ejpovic
střelec – Patrik Bajer z Podhorního Újezdu / 25 branek

Cena pořadatelů – nejslušnější družstvo turnaje
Jiskra Raspenava

29. ročník Memoriál Jaroslava Dostála a Karla Dvořáka

Výsledky

TabulkaKrčínPodlázkyJihlavaDraken BrnoOpatovice "A"Opatovice "B"SkóreBody
KrčínT9:48:86:610:612:345:278
Podlázky4:9U5:83:56:1112:830:412
Jihlava8:88:5R6:104:69:535:345
Draken Brno6:65:310:6N5:106:432:297
Opatovice "A"6:1011:66:410:5A10:443:298
Opatovice "B"3:128:125:94:64:10J24:490

Konečné pořadí:

  1. Sokol Krčín
  2. TJ Sokol Opatovice nad Labem "A"
  3. Draken Brno
  4. SK Autonot Jihlava
  5. TJ Sokol Podlázky
  6. TJ Sokol Opatovice nad Labem "B"

Nejlepší hráči turnaje:
brankář -Chmelík Martin Krčín
obránce -Kníže Jan Jihlava
útočník -Fiala Zdeněk Draken Brno
střelec -Práchenský Vojtěch Opatovice "A" - 20 branek

Nejslušnější družstvo turnaje:
TJ Sokol Podlázky

28. ročník Memoriálu Jaroslava Dostála a Karla Dvořáka

Výsledky utkání

P.č.DomácíHostéVýsledek
1.KrčínOpatovice B13 : 5
2.Jihlava Podlázky8 : 8
3.Opatovice A Brno11 : 6
4.Opatovice B Podlázky4 : 4
5.Opatovice A Krčín6 : 7
6.Brno Jihlava9 : 10
7.Opatovice B Opatovice A7 : 12
8.Podlázky Brno8 : 5
9.Krčín Jihlava6 : 7
10.Brno Opatovice B6 : 7
11.Opatovice A Jihlava11 : 8
12.Podlázky Krčín3 : 6
13.Jihlava Opatovice B11 : 7
14.Krčín Brno9 : 4
15Podlázky Opatovice A6 : 6

Konečné pořadí:

  1. Sokol Krčín
  2. TJ Sokol Opatovice nad Labem "A"
  3. Draken Brno
  4. SK Autonot Jihlava
  5. TJ Sokol Podlázky
  6. TJ Sokol Opatovice nad Labem "B"

Nejlepší hráči turnaje:
brankář – Chmelík Martin Krčín
obránce – Kníže Jan Jihlava
útočník – Fiala Zdeněk Draken Brno
střelec – Práchenský Vojtěch Opatovice "A" - 20 branek

Nejslušnější družstvo turnaje:
TJ Sokol Podlázky

27. ročník Memoriálu Jaroslava Dostála a Karla Dvořáka

Zúčastněná družstva
⦁ TJ Avia Čakovice (1. liga)
⦁ Sokol Ostrava Svinov (1. liga)
⦁ Sokol Krčín (1. liga)
⦁ TJ Sokol Ejpovice (2. liga)
⦁ Jiskra Raspenava (2. liga)
⦁ TJ Sokol Opatovice nad Labem (2. liga)

Hodnocení turnaje
Tradiční turnaj mužů v Opatovicích nad Labem byl sehrán v mimořádně silné konkurenci týmů připravujících se na zahájení svých ligových soutěží 2009/2010. Jeho vítězem se stalo, již po pátém za sebou a celkově posedmé v historii turnaje, družstvo Sokola Krčín, které přijelo v nejsilnější možné sestavě. V jeho dresu se také představila nová posila, nejlepší házenkář za rok 2008, Jiří Pešek. Krčín tak opět bude útočit na nejvyšší příčky v 1. lize.
V domácím týmu dostala šanci řada mladých hráčů, včetně několika dorostenců. Nezklamali a pomohli Opatovským k zisku cenného 2. místa, když o konečném pořadí rozhodoval vzájemný zápas s Čakovicemi. Nejlepším domácím střelcem na turnaji byl Zdeněk Bittner se 17 brankami.

Sestava Opatovic
brankáři: Jakub Richter a Michal Bittner
obránci: Pavel Živčák, Víťa Hájek, Jindra Hruška, Radek Kubelka a Jakub Hruška
útočníci: Zdeněk Bittner, Vojta Práchenský, Roman Staněk, Vašek Bittner, Zdeněk Hruška, Martin Staněk a Petr Jančík

Výsledky

TABULKAKrčínČakoviceEjpoviceSvinovRaspenavaOpatoviceSkóreBody
KrčínT6:65:19:99:38:437:238
Čakovice6:6U7:35:510:510:1138:306
Ejpovice1:53:7R7:86:58:625:314
Svinov9:95:58:7N9:114:735:394
Raspenava3:95:105:611:9A6:730:412
Opatovice4:811:106:87:47:6J35:366

Konečné pořadí

  1. Sokol Krčín
  2. TJ Sokol Opatovice n. L.
  3. TJ Avia Čakovice
  4. Sokol Ostrava – Svinov
  5. TJ Sokol Ejpovice
  6. Jiskra Raspenava

Nejlepší hráči turnaje
brankář: Martin Chmelík, Sokol Krčín
obránce: Miloš Červinka, Sokol Krčín
útočník: Jiří Tománek, Sokol Ostrava Svinov
střelec: Lukáš Zimmermann, TJ Avia Čakovice (23 branek)

Nejslušnější družstvo turnaje
Jiskra Raspenava

Příští utkání

Oblastní přebor

Konec sezony

 

Aktuální výsledky

Oblastní přebor 

Konec sezony

 

Aktuální tabulka

Muži oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
6
12
TJ Sokol Podhorní Újezd B
6
6
Sokol Dobruška B
6
4
Sokol Krčíb B
6
2
Ženy oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Krčín B
4
7
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
3
Sokol Dobruška
4
2
Dorostenky oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
6
12
Sokol Krčím
6
8
Sokol Dobruška
6
4
HK Hlinsko
6
0
Starší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Dobruška
8
16
Sokol Krčín
8
5
TJ Sokol Opatovice n.L.
8
3
Mladší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
8
16
Sokol Dobruška
8
5
Sokol Krčín
8
3
crossmenu