Mistrovství České republiky Mladší žáci

Ejpovice u Plzně 17. – 19. června 2022

Zúčastněná družstva:

Draken Brno

TJ Stará Huť

TJ Sokol Opatovice nad Labem

TJ Litohlavy

TJ Žatec

SK Studénka

Výsledky Opatovic:

Opatovice – Studénka 12:17 / 4:8 / Michal Bajer 7x, Nela Mrnková 5x

Opatovice – Stará Huť 9:8 / 6:5 / Michal Bajer 4x, Jakub Šritr 3x, Nela Mrnková 1x

Opatovice – Žatec 10:10 / 4:6 / Michal Bajer 5x, Jakub Šritr 4x, Nela Mrnková 1x

Opatovice – Draken 13:18 / 7:9 / Michal Bajer 11x, Jakub Šritr 1x, Nela Mrnková 1x

Opatovice – Litohlavy 12:14 / 5:5 / Nela Mrnková 6x, Michal Bajer 3x, Jakub Šritr 3x

Konečná tabulka turnaje:

PořadíTýmVRPSkóreBody
1.Litohlavy50084:4210
2.Studénka31157:547
3.Stará Huť30247:476
4.Žatec12253:584
5.Brno10445:722
6.Opatovice n/L01455:681

Kompletní sestava Opatovic:

brankáři – Jan Kazda a Tereza Poláková

obránci – Tomáš Chudoba, Sofie Černovská, Lukáš Kubelka, Zuzana Henychová

útočníci – Michal Bajer, Jakub Šritr, Denis Pilz, Nela Mrnková

trenéři a vedoucí – Libor Bittner, Jindra Hruška a Jana Lupoměská

Míša Bajer byl vyhlášen nejužitečnějším hráčem svého týmu a zároveň druhým

nejlepším útočníkem turnaje. Gratulujeme.

Děkujeme všem zúčastněným za reprezentaci našeho oddílu na MČR v Ejpovicích!

Příští utkání

Příprava na jaro

 

 

 

 

Aktuální výsledky

Oblastní přebor 

Příprava na jaro

 

Aktuální tabulka

Muži oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
3
6
TJ Sokol Podhorní Újezd B
3
4
Sokol Krčín B
3
2
Sokol Dobruška B
3
0
Starší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Dobruška
4
8
Sokol Krčín
4
4
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
0
Mladší žáci oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
4
8
Sokol Dobruška
4
3
Sokol Krčín
4
1
Ženy oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
Sokol Krčín B
2
3
Sokol Dobruška B
2
2
TJ Sokol Opatovice n.L.
2
1
Dorostenky oblastní přebor 2023/2024
Tým
Zápasy
Body
TJ Sokol Opatovice n.L.
3
6
Sokol Krčím
3
4
Sokol Dobruška
3
2
HK Hlinsko
3
0
crossmenu