TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Sokol Podlázky     19:19 /6:8/

obránci – M. Straník, J. Křovák, P. Hartmann, Z. Bittner

útočníci – V. Práchenský, P. Hruška, P. Bajer, R. Staněk, P. Doskočil

trenér – Libor Bittner vedoucí – Jindřich Hruška

branky Opatovic: V. Práchenský 9x, R. Staněk 5x, P. Hruška 3x, P. Bajer 2x

Poslední podzimní domácí utkání odehráli Opatovičtí proti týmu Podlázek za velice chladného počasí. Hosté smolně podlehli v sobotním předehrávaném utkání týmu Krčína a od úvodního hvizdu bylo patrné, že přijeli do Opatovic pro ligové body. V 8. minutě svítil na tabuli stav 0:2, Opatovičtí útočníci pilně trefovali gólmana hostů a jen díky dobře pracující obraně nebyl náskok soupeře ještě vyšší. V 17. minutě domácí dotáhli soupeře na stav 3:4, poté začal úřadovat nejlepší střelec Podlázek M. Horyna, který sázel jednu branku za druhou, v první půli celkem 7!  Podlázky utekly ve skóre až o 4 branky na 3:7. Opatovické naděje stále držela solidně hrající obrana s gólmanem J. Bartákem, do poločasu se odcházelo za stavu 6:8. Začátek druhé půle patřil hostům, kteří využili slabé produktivity Opatovic k navýšení skóre na 6:10 respektive 9:12 ve 37. minutě. V další fázi hry se oba týmy střídali ve střelbě branek, Podlázky držely v útoku dlouho míč a čekaly na vhodné zakončení. Ještě v 51. minutě hosté vedli 18:15. V závěrečných minutách domácí přeskupili obranu, začali hrát aktivně v celé obranné třetině. Zvýšenou bojovností, ve které vynikal domácí obránce M. Straník dokázali několikrát sebrat míč viditelně nervóznímu soupeři. V poslední minutě za stavu 18:19 dokázal domácí kapitán V. Práchenský vstřelit vyrovnávací branku, na kterou již hosté nedokázali odpovědět. Vzhledem k průběhu celého utkání je získaný bod, za konečný výsledek 19:19, pro domácí velice cenný.