TJ Dioss Nýřany – TJ Sokol Opatovice n/L     20:23 /12:13/

obránci – M. Straník, J. Křovák, J. Hruška, P. Hartmann
útočníci – V. Práchenský, V. Bittner, P. Hruška, P. Bajer
trenér – Jindřich Hruška
branky Opatovic: P. Bajer 10x, V. Práchenský 7x, V. Bittner 5x, P. Hruška 1x

V nedělním utkání na hřišti Nýřan se hrála v prvních minutách opatrná házená, 5. minuta 2:2. Vzápětí šli hosté do vedení 2:4, Nýřany skóre obrátily na 5:4 v desáté minutě, využívaly především přísně nařizované trestné a pokutové hody. V patnácté minutě svítil na tabuli vyrovnaný stav 7:7. V útoku hostů začal dávat důležité branky, vedle kapitána V. Práchenského, další kanonýr P. Bajer. V závěru první půle domácí zkorigovali průběžný stav na 12:13. Úvod druhého poločasu patřil Opatovickým, skvěle začala hrát obranná trojice a povedené zákroky předváděl gólman J. Barták. Vychytal i několik pokutových hodů soupeře a dokonale rozhodil domácí, kteří se tak dlouhých 12 minut nebyli schopni prosadit. Ve 42. minutě platil stav 12:16. Hosté v dalších minutách zkušeně svůj náskok hlídali, vždy když bylo potřeba, dokázali vstřelit branku. Dařilo se především P. Bajerovi, pro kterého to byl asi zatím nejvíce povedený zápas podzimu. V závěru už jen Nýřany korigovaly na konečný výsledek 20:23. Oba body tak zaslouženě odvezli hosté, pochvalu zaslouží kompletní tým.