TJ Sokol Nezvěstice – TJ Sokol Opatovice n/L     24:18 /11:10/

obránci – M. Straník, J. Křovák, J. Hruška, P. Hartmann

útočníci – V. Práchenský, V. Bittner, P. Hruška, P. Bajer

trenér – Jindřich Hruška

branky Opatovic: V. Práchenský 11x, P. Bajer 5x, V. Bittner 1x, P. Hruška 1x

Další utkání 1. ligy mužů sehráli Opatovičtí na Plzeňsku, na hřišti Nezvěstic. Domácí nastoupili v kompletní sestavě, hostům chyběl útočník R. Staněk. Celý první poločas byla k vidění vyrovnaná hra, 5. min. 3:3, 10. min. 5:5.  Ve 12. minutě hosté vedli 5:7, Nezvěstice rychle skóre opět srovnaly na 8:8 v minutě dvacáté.  V Opatovickém dresu  v první půli střelecky dominoval kapitán V. Práchenský / 7 branek /. Domácí odpovídali nejčastěji střelci L. Šilhánkem a M. Marešem, do přestávky se odcházelo za stavu 11:10. Hostům se nepovedl druhý poločas, ve 40. minutě to již bylo o tři branky, 16:13. Nezvěstice si postupně vybudovaly náskok, který již nepustily, 50. minuta 21:15. O osudu utkání bylo rozhodnuto, v poslední minutě se stav zastavil na 24:18. Opatovickým v zápase příliš nefungovala obrana s gólmany, útok stačil odpovídat domácím pouze v první půli.