TJ Sokol Opatovice n/L – Sokol Rokytnice     28:21 /13:8/

obránci – M. Straník, J. Křovák, J. Hruška, P. Hartmann, Z. Bittner

útočníci – V. Práchenský, V. Bittner, R. Staněk, P. Hruška

trenér – Libor Bittner a Jindra Hruška vedoucí – Zdeněk Hruška

branky Opatovic: V. Práchenský 13x, V. Bittner 6x, R. Staněk 5x, P. Hruška 4x

Utkání již 5. kola prvoligové soutěže odehráli Opatovičtí muži na svém hřišti proti týmu z Rokytnice u Přerova. Hrálo se za ideálního počasí před početnou návštěvou příznivců národní házené. Začátek patřil domácím, 2. minuta 2:0, 4. minuta 4:2. Branky dávali V. Práchenský s R. Staňkem. V dalších minutách znatelně přitvrdila hostující i domácí obrana, rozhodčí začal rozdávat žluté karty a utkání se ve skóre srovnalo v patnácté minutě na 7:7. Poté provedli Opatovičtí změnu v rozestavení obranné trojice a několik důležitých zákroků předvedl gólman J. Barták. Rokytnici se přestalo dařit v útoku a Opatovičtí postupně budovali svůj náskok až na poločasový stav 13:8. O dalším osudu zápasu se rozhodlo v prvních 10 minutách druhé půle, tento úsek hry vyhráli domácí 5:1 a skóre tak vystoupalo na 18:9. Dařilo se všem Opatovickým útočníkům, vynikající střelbu předváděl kapitán V. Práchenský. Zápas se již pouze dohrával a Rokytnice v závěru už jen korigovala výsledek na konečnýstav 28:21. Oba body tak zůstali po zásluze domácím, gratulace kompletnímu týmu!