TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Přeštice 22:18 /14:11/

obránci – M. Straník, J. Křovák, P. Hartmann, Z. Bittner

útočníci – V. Práchenský, V. Bittner, R. Staněk, P. Bajer, P. Hruška, P. Doskočil

trenér – Libor Bittner vedoucí – Zdeněk Hruška

branky Opatovic: V. Práchenský 8x, R. Staněk 8x, V. Bittner 3x, P. Bajer 3x

Nedělní utkání odehráli Opatovičtí s několika změnami v sestavě proti týmu z Přeštic. Začátek patřil domácím, když R. Staněk 2x předvedl ukázkový výšlap z brankoviště. Hosté stejně rychle srovnali, 5. minuta 2:2. Poté předvedl skvělou střelbu V. Práchenský na kterou reagoval K. Šelep, v desáté minutě vedli Opatovičtí 5:4. V domácí brance začal opět čarovat gólman M. Bittner, jeho zákroky a obětavá hra celé obranné trojice pomohly k odskočení ve skóre na 9:6 ve 20. minutě. V závěru první půle se odehrála gólová přestřelka, skóre vystoupalo na poločasových 14:11. Domácí měli utkání skvěle rozehráno, nicméně zkušený soupeř stále měl dostatek času na obrat. V úvodu druhé půle se dařilo na obou stranách spíše defenzivním trojicím a gólmanům, Přeštice daly první branku v 35. minutě a další v 38. minutě, rázem bylo skóre 14:13, protože domácí střelci dlouho „mlčeli“. Naštěstí v pravou chvíli celý Opatovický tým opět nastartoval kapitán V. Práchenský. Jeho branka domácí opět uklidnila, a protože v dalších minutách hrála opět skvěle obranná trojice J. Křovák, M. Straník, P. Hartmann s gólmanem M. Bittnerem rozdíl v průběžném skóre začal opět narůstat, 52. minuta 19:15. Závěr si již Opatovičtí zkušeně pohlídali, na každou branku Přeštic vždy odpověděli stejně.Za vítězství 22:18 berou domácí zaslouženě oba body. Gratulace patří kompletnímu týmu.