TJ Sokol Opatovice n. L. – TJ Čakovice 10:13 /6:7/

obránci – M. Straník, J. Hruška, P. Hartmann, J. Křovák

útočníci – V. Práchenský, P. Bajer, Z. Bittner, P. Hruška

trenér – Libor Bittner , vedoucí - Zdeněk Hruška

branky Opatovic : P. Bajer 7x, Z. Bittner 1x, P. Hruška 1x, V. Práchenský 1x

K nedělnímu utkání přijel do Opatovic tým z pražských Čakovic. V domácí obraně již mohl nastoupit J. Křovák. Utkání začalo opatrnou hrou útočných formací, první branku dávali hosty ve třetí minutě, Opatovičtí reagovali až v 7. minutě P. Bajerem. I v dalších minutách byly většinou o jednu branku lepší hosté, domácí se na každý vstřelený gól pořádně nadřeli, 16. minuta 3:4. Jen díky velice dobře hrající domácí obrana a skvělým gólmanům brankáře J. Bartáka byl rozdíl ve skóre minimální, v poslední minutě první půle Čakovice vstřelily branku na 6:7. Ve druhém poločase opakují Opatovičtí srovnali skóre, ve 44. minutě svítili na tabuli stav 9:9. Bohužel podprůměrný výkon domácího útoku gradoval v poslední čtvrtině zápasu, kdy se prosadil díky P. Bajerovi v jediném případě. I přes maximální snahu Opatovické obranné trojice a vynikajícího výkonu J. Bartáka si Čakovice v závěru vybudovali až tříbrankové vedení, konečný stav 10:13. Oba body zaslouženě patří nadšeně hrajícím hostům z Čakovic.