TJ Sokol Opatovice n. L. – Sokol Tymákov 19:16 /10:7/

obránci – M. Straník, J. Hruška, P. Hartmann, M. Doskočil

útočníci – V. Práchenský, P. Bajer, Z. Bittner, P. Hruška, P. Doskočil

trenér – Libor Bittner , vedoucí - Zdeněk Hruška

branky Opatovic : V. Práchenský 11x, P. Bajer 4x, Z. Bittner 4x

V předposledním utkání základní části prvoligové soutěže mužů přivítali Opatovičtí vedoucí tým tabulek Sokol Tymákov. Domácí nastoupili bez obránce J. Křováka a útočníka V. Bittnera, hosté přijeli v kompletní sestavě. První branku dal ve třetí minutě Tymákovský D. Kokoška, ​​domácí vzápětí odpověděli V. Práchenským. Vyrovnané utkání pokračovalo iv minutách, na stranách pracovaly dobře obrany, v obou desátých minutách platil stav 4:3 pro Opatovický tým, znovu se prosadil P. Bajer. Ve dvacáté minutě domácí vedli 6:4, Tymákov zabral a srovnal na 6:6 ve 23. minutě. Konec první půle patřil Opatovicím, brankář J. Barták s obránci získali několik míčů a domácí se dostali do tří brankového vedení, poločas 10:7, desátý Opatovický zásah zaznamenal chytrou střelou přes obránce Z. Bittner. I úvod druhé půle patřil domácímu, postupně si vybudovali až 5 brankový bod, 50. minuta 16:11. Hosté se těžko prosazovali přes obětavě hrající domácí defenzívu, posledních deset minut začali hrát chytře Opatovický útok, který trpělivě čekal na svou šanci. V posledních minutách už jen Tymákov korigoval konečné skóre na 19:16. Oba body zůstaly doma.