TJ Sokol Podlázky – TJ Sokol Opatovice n. L. 18:15 /9:7/

brankář – J. Barták, M. Bittner

obránci – M. Straník, J. Křovák, J. Hruška, P. Hartmann

útočníci – V. Práchenský, P. Bajer, Z. Bittner, P. Hruška, V. Bittner

trenér – Libor Bittner

branky Opatovic : V. Práchenský 9x, P. Bajer 3x, V. Bittner 1x, P. Hruška 1x, Z. Bittner 1x

V dalším prvoligovém utkání na hřišti středočeských Podlázek Opatovičtí dobře začali, třetí minuta 0:2. Domácí vzápětí skóre srovnali na 2:2 av minutě desáté šli do vedení 3:2, branky začaly dávat M. Černý. Ve dvacáté minutě platil stav 6:5, za hosty se v útoku podařilo V. Práchenskému, oba týmy pracovaly dobře obranné trojice. Podlázky si do 25. minuty vybudovaly dvoubrankový rozdiel a poločas skončil za stavem 9:7. Ve druhé půli bylo o osudu utkání rozhodnuto do 45. minuty, kdy domácí již vedli 15:10. Hosté ztráceli míč nepovedenou střelou případně technickými chybami. V závěrečných minutách hosté už jen korigovali skóre na konečný stav 18:15. V útoku se střelecky dařilo pouze V. Práchenskému, defenzívas gólmany předvedla solidní výkon.