TJ Sokol Opatovice n. L. – TJ Nýřany     20:21 /13:12/

obránci – M. Straník, J. Křovák, J. Hruška, P. Hartmann, M. Doskočil

útočníci – V. Práchenský, P. Bajer, Z. Bittner, P. Hruška, V. Bittner, P. Doskočil

trenér – Libor Bittner

branky Opatovic: V. Práchenský 9x, P. Bajer 6x, V. Bittner 5x

V nedělním utkání začali lépe hosté, 3. minuta 2:3. Opatovice neustále dotahovali nepříznivé skóre, 10. minuta 5:6. Následovala výměna v domácí brance a změna rozestavení obranné trojice. Tyto změny pomohly, gólman V. Pospíšil předvedl několik povedených zákroků a stav se postupně otočil na 11:9 v 25. minutě. Do poločasu se soupeři rozcházeli za stavu 13:12. I ve druhé půli pokračovala vyrovnaná házená s množstvím hezkých branek na obou stranách, ve 46. minutě bylo srovnáno na 18:18. Bohužel poslední minuty se domácím nevydařili, nejprve několikrát orazítkovali tyče branky hostů a vzápětí 2x neproměnili pokutový hod. Nýřany se tak ujaly vedení o dvě branky na které již Opatovice nestihly reagovat, zápas končil vítězstvím hostů z Nýřan 20:21.