TJ Sokol Opatovice n. L. – TJ Sokol Nezvěstice 26:26 /16:10/

rozhodčí: Petr Šimánek z Nového Města nad Metují

brankář – J. Barták, M. Bittner

obránci – M. Straník, J. Křovák, J. Hruška, P. Hartmann, M. Doskočil

útočníci – V. Práchenský, P. Bajer, Z. Bittner, P. Hruška, V. Bittner, P. Doskočil

trenér – Libor Bittner

branky Opatovic: V. Práchenský 11x, P. Bajer 7x, V. Bittner 4x, P. Hruška 3x, Z. Bittner 1x

K sobotnímu utkání přijel do Opatovic tým z Plzeňska, TJ Sokol Nezvěstice. Hrálo se za ideálního počasí, na suchém terénu. První minuty patřili domácím, 5. minuta 3:0, všechny branky dával kapitán Vojta Práchenský. Poté i hosté ukázali svoje střelecké dovednosti a především dvojice M. Mareš s M. Havlíčkem začala opakovaně trápit domácí obranu, 15. minuta 7:5. Opatovičtí v útoku zvýšili tempo a začali se ve skóre vzdalovat soupeři až na poločasový stav 16:10. I ve druhé půli pokračovaly brankové dostihy, domácí až do 45. minuty udržovali pohodlný až 6 brankový rozdíl ve skóre, 24:18. Posledních čtvrtina zápasu, ale patřila Nezvěsticím, jejich obrana s gólmanem začala sbírat míče a útočníci se jednoduchou střelbou postarali o stahování skóre až na remízový stav cca 5 minut před koncem. Těsně před koncem drželi domácí v útoku míč, ale zbrklou střelbou o něj opět přišli. Dovolili tak soupeři poslední útok a následný trestný hod, který mohl rozhodnout o vítězi. Naštěstí pro domácí tým nebyl proměněn a zápas končil za stavu 26:26. Vzhledem k vývoji utkání jednoznačná bodová ztráta pro Opatovice.