obránci – M. Straník, J. Křovák, J. Hruška

útočníci – V. Práchenský, P. Bajer, Z. Bittner, P. Hruška, V. Bittner

trenér – Libor Bittner

branky Opatovic: P. Bajer 12x, V. Práchenský 5x, V. Bittner 2x

Tradiční Východočeské derby odehráli Opatovičtí na svém hřišti proti týmu z Nového Města nad Metují, Sokolu Krčín. Deset minut před zápasem začalo pršet a hrálo se tak na kluzkém terénu, který jak se později ukázalo mnohem více vyhovoval hráčům Opatovic. První branku utkání dával Krčínský J. Fišer, ale to bylo na dlouhé minuty ze strany soupeře vše. Domácí kapitán Vojta Práchenský vstřelil 4 branky v řadě a v desáté minutě platil stav 4:1. Hosté svou druhou branku dali až v minutě šestnácté a korigovali průběžný stav na 5:2. Opatovickým hrála skvěle obranná řada, kterou jistil svými zákroky gólman Jarda Barták. Krčín se vrátil do zápasu posledních deset minut první půle, když domácí několikrát přišli o míč nepřipravenou střelbou, poločas 7:5. Ve druhé půli dal první branku Patrik Bajer a načal tak svoje střelecké gala představení. I hostům se probudil střelec Martin Marek, který dokázal téměř srovnat průběžný stav utkání, 40. minuta 10:9. Poté opět zabrala  vynikající domácí obrana, která vybojovala několik míčů a v útoku chytrou střelbou začal řádit Patrik Bajer. Jeho 12 branek v zápase / 11 ve druhé půli! / utkání zlomilo, Opatovičtí vedli neustále o 5-6 branek a mířili za vítězstvím. Utkání končilo za stavu 19:13, oba body zůstaly doma. Pochvala za předvedený výkon patří po zásluze kompletnímu týmu!