15. kolo        I. liga muži              10. 04. 2022            sezóna 2021/2022

branky Opatovic: V. Práchenský 7x, Z. Bittner 3x, P. Bajer 3x, P. Hruška 3x

K nedělnímu utkání se Opatovičtí přemístili do sportovního areálu TJ Přeštice. Studené zimní počasí opět ztěžovalo hru obou družstev, nicméně mnohem lépe se s tímto faktem vyrovnaly hosté. Úvodní minuty dominovaly Opatovice, 7. minuta 0:4, domácí vstřelili první branku až ve 20. minutě, kdy korigovali stav na 1:5! Hostům hrála opět skvěle obrana s gólmanem Jardou Bartákem. V útoku se prosazovali všichni Opatovičtí útočníci. Přeštice srovnali hru až v závěru první půle, nicméně ve skóre hosté udrželi pěti brankový odstup, poločas 3:8. Prvních 10 minut druhé půle výrazně zabrali domácí Přeštice, ve 39. minutě platil stav 7:9, v 45. minutě 9:11. O osudu utkání se rozhodlo v úseku mezi 45. až 53. minutou, kdy Opatovičtí vstřelili tři branky. Rozdíl ve skóre opět narostl na pět branek, 9:14. V závěru došlo jen ke korekci výsledku a zápas končil za stavu 13:16. Opět zasloužené vítězství Opatovic, pochvalu za předvedený výkon zaslouží kompletní tým, odměnou je víkendový import 4 bodů z Plzeňska!