14. kolo        I. liga muži              09. 04. 2022            sezóna 2021/2022

branky Opatovic: P. Bajer 10x, V. Práchenský 8x, Z. Bittner 2x, P. Hruška 2x

Sobotní utkání odehráli Opatovičtí na Plzeňsku, na hřišti aktuálního lídra prvoligové soutěže TJ Příchovic. Zápas se hrál opět za velice studeného počasí, ale po většinu času na suchém terénu. Hosté vstoupili do utkání velice dobře, postupně si vybudovali 2-3 brankový náskok, který drželi prakticky celý poločas. Velice dobře hrála obranná trojice a bránu zavřel vynikající Jarda Barták. Útočná formace trpělivě čekala na svoje šance, které většinou s přehledem dokázala proměnit. Poločas končil za stavu 7:11. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, Opatovičtí navýšili průběžný rozdíl ve skóre až na 6 branek. Domácí se snažili s výsledkem ještě něco udělat, změnili organizaci obrany, ale dokázali pouze mírně korigovat výsledek. V Opatovickém útoku se mimořádně dařilo kanonýru Patriku Bajerovi, který byl s 10 brankami nejlepším střelcem utkání. Za výsledek 18:22 berou oba body zaslouženě hosté, gratulace!