TJ Sokol Opatovice n/L – SK Studénka 21:13 /10:4/

obránci – M. Straník, J. Hruška, P. Hartmann, M. Doskočil

útočníci – V. Práchenský, P. Bajer, Z. Bittner, P. Doskočil, M. Bittner

trenér – Libor Bittner vedoucí – Jindřich Hruška

branky Opatovic: V. Práchenský 12x, P. Bajer 5x, Z. Bittner 2x, P. Doskočil 2x

První jarní utkání druhé poloviny prvoligové soutěže mužů se odehrálo za velice chladného počasí naštětí bez sněhu nebo deště. Do Opatovic přijel tým ze Studénky, který v sobotním předehraném utkání dokázal zvítězit na hřišti Podlázek.

V úvodu utkání se hrála opatrná házená, byly vidět i nevynucené technické chyby na obou stranách hřiště. První branky začaly dávat Opatovice, které se ujaly vedení 2:0 a 4:2 v deváté minutě. Všechny branky domácích sázel domácí kapitán Vojta Práchenský. Na druhé straně hřiště začal chytat skvělý zápas gólman Jarda Barták, kterého soustředěným výkonem podporovala Opatovická obrana. Hosté si dlouho nevěděli rady, jak domácí defenzívu překonat; 17. minuta 7:2. Až v závěru první půle Studénka korigovala průběžný stav na 10:4. Ve druhém poločase sice domácí rychle vstřelili první branku, ale poté přenechali iniciativu hostům, kteří dokázali rozdíl ve skóre stáhnout na 4 branky v 39. minutě 11:7. Opatovičtí ale rychle reagovali, hezké branky dávali kanonýři Patrik Bajer se Zdeňkem Bittnerem, obrana opět začala fungovat. Průběžný stav ve 48. minutě byl 17:9. Závěr utkání se již pouze v klidu dohrával, za domácí mohli nastoupit další hráči z lavičky. Nejlepším hráčem Opatovických byl zvolen Vojta Práchenský, především v prvním půli skvěle zachytal brankář Jarda Barták.