TJ Avia Čakovice – TJ Sokol Opatovice n/L     24:21 /11:9/

obránci – M. Straník, J. Křovák, J. Hruška, P. Hartmann

útočníci – V. Práchenský, P. Hruška, P. Bajer, Z. Bittner

trenér – Jindřich Hruška

branky Opatovic: P. Bajer 8x, V. Práchenský 7x, Z. Bittner 5x, P. Hruška 1x

V nedělním utkání do páté minuty vyšplhalo průběžné skóre na 3:3, dařilo se P. Bajerovi, který dalšími přesnými zásahy skóre změnil na 3:5 v 10. minutě. Na druhé straně nejčastěji odpovídal P. Sýkora. Ještě ve 20. minutě platil vyrovnaný stav 8:8. Domácí odskočili těsně před přestávkou na dvoubrankový rozdíl, poločas 11:9. Ve druhé půli domácí udržovali tento náskok až do 40. minuty, 16:14. Na Čakovickou obranu platil Z. Bittner s P. Bajerem, na kterých předvedli domácí borci v obraně několik likvidačních zákroků. Bohužel pro hosty velice slabý rozhodčí utkání vytahoval karty obou barev pouze sporadicky. Rozhodující náskok si domácí vybudovali do 55. minuty, stav 21:17. V závěru padaly branky na obou stranách, konečné skóre se tak změnilo na 24:21.