Sokol Tymákov – TJ Sokol Opatovice n/L     21:19 /13:12/

obránci – M. Straník, J. Křovák, J. Hruška, P. Hartmann, Z. Bittner

útočníci – V. Práchenský, P. Hruška, P. Bajer, R. Staněk

trenér – Jindřich Hruška      vedoucí – Radek Kubelka

branky Opatovic: V. Práchenský 8x, P. Bajer 7x, R. Staněk 4x

Sobotní utkání načali lépe hosté z Opatovic, 3. minuta 0:2. Tymákov do 7. minuty srovnal na 3:3. V Opatovickém dresu se dařilo dvojici V. Práchenský a P. Bajer, jejich gólový příspěvek stačil na vedení hostů 6:7 v minutě třinácté. Další minuty patřili domácímu Jahodovi, který opakovaně využíval přísně nařizované tresty na středu brankoviště.  Tymákov skóre obrátil na 10:8 ve 22. minutě. Opatovičtí větší odskok ve skóre nepřipustili a do poločasové pauzy odcházely oba týmy za stavu 13:12. Začátek druhé půle patřil Opatovickým, výborně hrála obrana a gólman J. Barták několikrát vychytal střelce domácích, kteří viditelně znervózněli, 43. minuta 14:16. Tymákovská obrana, neustále kompletně hrající uvnitř brankoviště, ještě více přitvrdila. Rozhodčí utkání nijak nereagoval, skóre se do 25. minuty postupně srovnalo na 18:18. Závěrečné minuty vyšly lépe domácím, kteří se v útočné fázi opakovaně prosadili. Konečný výsledek 21:19. Utkání by, dle jeho průběhu, mnohem více slušela remíza, rozhodlo domácí prostředí.