9. kolo I. liga ženy 10. 10. 2020 sezóna 2020/2021

TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Sokol Vracov 20:14 /10:6/

obránci – J. Bittnerová, Z. Pospíšilová, E. Ďurinová

útočníci – B. Bittnerová, A. Šandová, V. Bittnerová, S. Dalecká, Š. Bittnerová

trenér – J. Bittner vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 15x, S. Dalecká 3x, A. Šandová 2x

K sobotnímu odpolednímu utkání přijely do Opatovic ženy z dalekého Vracova. Domácím chyběly v sestavě Lada Neradová a Lucka Benková, naopak už nastoupila Barča Bittnerová. Začalo se hrát bez deště na suchém povrchu a v 7. minutě domácí ženy vedly už 5:0. V desáté minutě začalo pršet a hrací podmínky především pro útočné formace se výrazně zhoršily. Hosté do 15. minuty upravili průběžný stav na 7:3. Do poločasové pauzy skóre narostlo na 10:6. Úvod druhé půle opět vyšel mnohem lépe Opatovickým ženám. V obraně sbírali míče, povedené zákroky předvedla gólmanka Aneta Ansorgová a v útoku začala řádit Barča Bittnerová. Jejích 5 branek v řadě prakticky rozhodlo o osudu sobotního utkání, 35. minuta 15:7. V dalších minutách už tolik branek nepadalo, Opatovice udržovaly dostatečný rozdíl ve skóre a zápas tak končil, za vytrvalého deště, s výsledkem 20:14. Domácí tak brali další dva body do tabulky 1.ligy, skupiny “D“.