8. kolo I. liga ženy 28. 9. 2020 sezóna 2020/2021

Sokol Krčín – TJ Sokol Opatovice n/L 17:15 /12:10/

brankář – A. Ansorgová

obránci – L. Neradová, J. Bittnerová, Z. Pospíšilová, L. Benková, E. Ďurinová

útočníci – B. Bittnerová, A. Šandová, V. Bittnerová, S. Dalecká, Š. Bittnerová

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 5x, S. Dalecká 4x, A. Šandová 4x, V. Bittnerová 2x

Další utkání odehrál Opatovický tým na hřišti Sokola Krčín v Novém Městě nad Metují. Hrálo se na mokrém povrchu, za deště, který ztěžoval hru obou družstev. Domácí v soutěži ještě neprohráli a zatím potvrzují roli favorita své herní skupiny. Úvod utkání byl z obou stran opatrný, dobře pracovaly obranné řady, 11. minuta 3:2. V dalším úseku hru se Krčín odpoutal ve skóre až na 8:4 ve 20. minutě. Opatovice zpřesnily střelbu a upravily na poločasový stav 12:10. Ve druhé půli již tolik branek nepadalo, hrála se vyrovnaná házená. Krčín udržoval většinou 2 brankový rozdíl v průběžném skóre, když Opatovičtí snížili na jedinou branku, okamžitě domácí reagovali a drželi dál svůj náskok. V závěru utkání Krčín zvrat ve výsledku již nepřipustil. Za vítězství 17:15 berou oba body domácí, nicméně Opatovické družstvo za výkon v celém zápase zaslouží pochvalu.