TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Stará Ves n/O 31:20 /17:10/

rozhodčí: Miroslav Přikryl z Rokytnice u Přerova

brankář – A. Ansorgová, Š. Částková

obránci – L. Neradová, J. Bittnerová, Z. Pospíšilová, E. Ďurinová, L. Benková

útočníci – B. Bittnerová, A. Šandová, V. Bittnerová, S. Dalecká, Š. Bittnerová

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – J. Hruška

branky Opatovic: B. Bittnerová 17x, S. Dalecká 8x, V. Bittnerová 4x, A. Šandová 2x

Ve druhém utkání sezóny proti družstvu z Ostravska nastoupily Opatovické ženy v kompletní sestavě. Už od prvních minut dali domácí jasně najevo, kde zůstanou oba body. Třetí minuta 3:1, devátá 5:1. V útoku chytila střeleckou slinu kanonýrka Barča Bittnerová, ke které se rychle přidala i Simona Dalecká. Sympaticky hrající soupeř stále bojoval a ve 20. minutě snížil na průběžný stav 13:9. Opatovickým ženám vyšel skvěle závěr první půle, kdy rychlými brejky doslova rozložily obranu hostů a navýšily svůj náskok na 17:10. Ve druhé půli pokračoval podobný vývoj, domácí místy utekly soupeři ve skóre na rozdíl 12-13 branek. Mohly si tak zahrát všechny hráčky z lavičky. Za výsledek 31:20 berou zaslouženě oba body Opatovické ženy a pochvalu zaslouží kompletní tým!