4. kolo I. liga ženy 26. 9. 2020 sezóna 2020/2021

TJ Sokol Vracov – TJ Sokol Opatovice n/L 11:25 /4:15/

brankář – A. Ansorgová

obránci – L. Neradová, J. Bittnerová, Z. Pospíšilová, L. Benková

útočníci – B. Bittnerová, A. Šandová, V. Bittnerová, S. Dalecká

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 14x, V. Bittnerová 8x, S. Dalecká 2x, A. Šandová 1x

K dalšímu utkání prvoligové soutěže odjely Opatovické ženy až do dalekého Vracova. Téměř po celou cestu provázel náš tým hustý déšť, v místě utkání kupodivu panovalo klidné počasí a zápas se tak mohl odehrát na suchém povrchu. Už první minuty utkání ukázaly kvalitativní rozdíl mezi oběma soupeři. Opatovické útočnice začaly od prvních minut sázet branky do Vracovské branky, obrana sbírala míče a co prošlo, pochytala skvělá gólmanka Aneta Ansorgová. Na světelné tabuli se tak skóre měnilo pouze jediným směrem, v 16. minutě platil stav 0:11. Teprve poté hosté polevili a dovolili Vracovským kosmeticky snížit na poločasový stav 4:15. Ve druhé půli se utkání víceméně dohrávalo, hosté i s různě kombinovanou sestavou bezpečně kontrolovali výsledek. Za výsledek 11:25 odvezly zaslouženě oba body. Pochvalu za předvedenou hru zaslouží kompletní tým!