3. kolo I. liga ženy 13. 9. 2020 sezóna 2020/2021

TJ Sokol Opatovice n/L – Sokol Krčín 18:22 /6:10/

brankář – A. Ansorgová, Š. Částková

obránci – L. Neradová, J. Bittnerová, Z. Pospíšilová, E. Ďurinová, T. Krátká

útočníci – B. Bittnerová, A. Šandová, V. Bittnerová, Š. Bittnerová

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 7x, A. Šandová 5x, V. Bittnerová 5x, Š. Bittnerová 1x

První utkání nové sezóny odehrály Opatovické ženy proti silnému soupeři z Nového Města nad Metují, Sokolu Krčín. Hosté už měly několik utkání / bez ztráty bodu / odehrány a především v první půli byla vidět na domácích nerozehranost a místy i zbytečný respekt ze soupeře. Rozhodující náskok si Krčín vybudoval již během prvních 15 minut, kdy vedl 5:1. Domácím fungovala pouze obrana, která držela stále Opatovické ve hře. Více branek do Krčínské sítě začalo padat až okolo 20. minuty, svou první ligovou vstřelila dorostenka Viktorka Bittnerová.  Poločas patřil Krčínu 6:10. Ve druhé půli se již odehrával výrazně vyrovnanější zápas, několik povedených zákroků předvedla domácí gólmanka Aneta Ansorgová, v útoku se mnohem více prosazovala kanonýrka Barča Bittnerová, která také proměnila všechny svoje trestné hody. Krčín ale stále vedl a udržoval většinou 3-4 brankové vedení, výborně hrála Aneta Tučková, autorka 10 branek v zápase. Zápas končil za stavu 18:22 a hosté zaslouženě berou oba body. Domácí se nedařilo především v první půli, ta druhá již byla mnohem lepší.