1. kolo I. liga ženy 9. 10. 2020 sezóna 2020/2021

TJ Sokol Opatovice n/L – Sokol Svinov 11:7 /7:3/

rozhodčí: Petr Šimánek z Nového Města nad Metují

obránci – L. Neradová, J. Bittnerová, Z. Pospíšilová, E. Ďurinová

útočníci – A. Šandová, V. Bittnerová, S. Dalecká, L. Benková, Š. Bittnerová

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: S. Dalecká 6x, A. Šandová 4x, V. Bittnerová 1x

Netradičně v pátek večer za umělého osvětlení, na hřišti Opatovického Sokola, se dohrávalo utkání 1. ligy žen proti  Ostravskému Svinovu. Domácí nastoupili bez kanonýrky B. Bittnerové, jinak byli kompletní. První branku vstřelila ve třetí minutě Simona Dalecká, kterou vzápětí doplnila Adéla Šandová. Hosté se rychle vrátili do zápasu a srovnali na 2:2 v 10. minutě. Na obou stranách hřiště dominovaly obranné řady, co prošlo, většinou pochytaly obě gólmanky. Opatovická defenzíva se postupně ukázala jako pevnější a domácí začali v průběžném skóre soupeři odskakovat, v 28. minutě svítil na tabuli stav 7:3. Ve druhé půli pokračovala Opatovická obrana ve skvělém výkonu, ve 48. minutě domácí vedli 10:5. V závěru hosté už jen korigovali na konečný stav 11:7. Oba body tak zaslouženě zůstaly v Opatovicích.