Sokol Tymákov – TJ Sokol Opatovice n/L    22:13 /11:7/

obránci – M. Straník, P. Hartmann, Z. Bittner

útočníci – V. Práchenský, P. Hruška, P. Bajer, V. Bittner, P. Doskočil

trenér – Libor Bittner vedoucí – Jindra Hruška

branky Opatovic: V. Práchenský 7x, P. Hruška 3x, P. Bajer 3x

V neděli nastoupili Opatovičtí na Plzeňsku na hřišti aktuálního lídra první ligy Sokola Tymákov, který v soutěži neztratil jediný bod. Úvodní branky zápasu dával Opatovický V. Práchenský a hosté vedli v 5. minutě 1:2. Tymákov do desáté minuty skóre otočil na 4:3. Hosté dokázali opět reagovat a v 15. minutě bylo srovnáno na 5:5. Opatovickým fungovala obrana a domácí se několik minut nedokázali prosadit. V 18. minutě vstřelil P. Bajer rozdílovou branku a Opatovice vedly 5:6. Bohužel se následně hosté střelecky odmlčeli až do 27. minuty a domácí v této pasáži hry začali navyšovat svůj náskok, který do poločasové pauzy vyrostl na 4 branky, 11:7. Ve druhém poločase nejprve Opatovice snížily na 11:8 v 35. minutě, Tymákov si svůj náskok vzít nenechal a dále vedl čtyřbrankovým rozdílem, 40. minuta 13:9, 45. minuta 14:10. K rozhodnutí utkání došlo mezi 48. až 57. minutou, Tymákov skóroval v šesti případech, střelecky se dařilo domácímu J. Jahodovi. Opatovičtí odpověděli pouze 2x V. Práchenským. Zápas se už jen dohrával a za vítězství 22:13 zůstaly oba body Tymákovskému Sokolu.

Upozornění:

Vzhledem k situaci s covidem-19 a nařízením vlády se od příštího týdne přerušují všechny soutěže v národní házené,

uvidíme, zda se ještě na podzim některý ze zápasů odehraje. Děkujeme všem příznivcům za podporu našich družstev.

Zároveň přejeme všem pevné zdraví a hodně optimismu v dalších týdnech!