TJ Avia Čakovice – TJ Sokol Opatovice n/L     15:15 /6:6/

obránci – M. Straník, P. Hartmann, Z. Bittner

útočníci – V. Práchenský, P. Hruška, P. Bajer, V. Bittner, P. Doskočil

trenér – Libor Bittner vedoucí – Jindra Hruška

branky Opatovic: P. Bajer 6x, V. Práchenský 5x, P. Hruška 4x

K utkání do Čakovic odjeli Opatovičtí muži bez gólmana Jardy Bartáka a obránce Jakuba Hrušky, domácí nastoupili kompletní včetně svých posil z druholigového Žatce. Bohužel celý zápas výrazně ovlivnila nepřízeň počasí, hrálo se za trvalého deště. První dvě branky vstřelili domácí, za Opatovice odpověděl Vojta Práchenský, 5. minuta 2:1. I v dalších minutách domácí vedli, maximálně o 2 branky, ale do většího rozdílu hosté svého soupeře nepustili, dobře pracovala obranná řada s gólmanem Vláďou Pospíšilem, který dokázal zlikvidovat i pokutový hod. V závěru první půle zařídil Patrik Bajer srovnání na 6:6. Po přestávce byl obraz hry podobný, Čakovice vedly většinou o jedinou branku a hosté z Opatovic dokázali vždy odpovědět, 40. minuta 9:9, 50. minuta 12:12.  V posledních deseti minutách nejprve zařídil Čakovický Pavel Sýkora dvoubrankové vedení, 57. minuta 15:13. Opatovičtí se nevzdali, vybojovali důležité míče a díky Petru Hruškovi, který 2x přesně zamířil v posledních dvou minutách, dokázali skóre srovnat na konečnou remízu 15:15. Vzhledem k průběhu utkání je zisk bodu pro hosty zasloužený, celé družstvo předvedlo kvalitní výkon.