Sokol Svinov – TJ Sokol Opatovice n/L     14:14 /5:9/

obránci – M. Straník, P. Hartmann, Z. Bittner

útočníci – V. Práchenský, P. Hruška, P. Bajer, V. Bittner, V. Bouz

trenér – Jindra Hruška

branky Opatovic: P. Bajer 8x, V. Práchenský 5x, P. Hruška 1x

K utkání do Ostravského Svinova odjeli Opatovičtí v oslabené sestavě bez několika hráčů základní sestavy. Poprvé v sezóně se tak v brance představil V. Pospíšil, v obraně pomohl Z. Bittner. V první půli nebyly tyto změny nijak patrné, naopak obrana s gólmanem pracovali velice dobře, dokázali opakovaně vybojovat míče pro útočnou formaci. V útoku se dařilo P. Bajerovi. Domácí se především v ofenzívě trápili. Poločas tak patřil hostům 9:5. Ve druhé půli se bohužel Opatovičtí útočníci zasekli v přísunu branek a domácí přišli na recept jak překonat hostující obranu. Průběžný rozdíl ve skóre se tak postupně snižoval, v posledních 10 minutách už hosté vedli o jedinou branku. V závěru Svinov dokázal srovnat a Opatovičtí již neměli čas reagovat. Za výsledek 14:14 tak odvážejí hosté jeden bod, který je vzhledem k průběhu utkání pro Opatovice spíše ztrátou. Nicméně kombinovaná sestava zaslouží za svůj výkon uznání!