TJ Sokol Opatovice n/L – SK Studénka       23:18 /13:10/

brankář – J. Barták, M. Bittner

obránci – Jakub Hruška, M. Straník, P. Hartmann, Z. Bittner

útočníci – V. Práchenský, V. Bittner, P. Hruška, P. Bajer, V. Bouz, P. Doskočil

trenér – Libor Bittner        vedoucí – Miloš Hrubý

branky Opatovic: V. Práchenský 10x, P. Hruška 7x, V. Bittner 3x, P. Bajer 1x, P. Doskočil 1x, V. Bouz 1x

První utkání nové prvoligové sezóně odehráli Opatovičtí proti týmu ze Studénky. V zápase se poprvé v Opatovickém dresu představil obránce Petr Hartmann z Řevnic a dva mladí útočníci Pavel Doskočil a Vojta Bouz pro které to byla premiéra v nejvyšší soutěži. Úvod se domácím povedl, v osmé minutě vedli 3:0, v desáté 4:1. Dobře pracovala obrana a gólman J. Barták předvedl několik povedených zákroků. Hosté se ovšem vrátili do zápasu a okolo 15 minuty stáhli skóre na 6:5. Opatovičtí opět zabrali a díky přesnému zakončení P. Hrušky /3 branky v řadě/ navýšili svůj náskok na 10:6. Poločas se dohrál do stavu 13:10, za Studénku opakovaně skóroval A. Falhar. Ve druhé půli dával první branku domácí kapitán V. Práchenský, kterého vzápětí napodobil V. Bittner, 15:10 v 35. minutě. Podobně jako v prvním poločase se Opatovičtí hráči uspokojili rozdílem ve skóre a nechali Studénku dávat jednoduché branky z brankoviště a nařízených trestných hodů. Ve 45. minutě platil stav 18:16. Více domácí tým hostům nepovolil, v útoku sázel branky V. Práchenský, gólman J. Barták kryl dva pokutové hody. V závěrečných minutách dali své první ligové branky i oba Opatovičtí dorostenci a zápas končil zaslouženou výhrou domácích 23:18.