TJ Dioss Nýřany – TJ Sokol Opatovice n/L     25:22 /13:13/

obránci – Jakub Hruška, M. Straník, P. Hartmann

útočníci – V. Práchenský, V. Bittner, P. Hruška, M. Bittner

trenér – Jindra Hruška

branky Opatovic: V. Práchenský 11x, P. Bajer 7x, P. Hruška 3x, M. Bittner 1x

V neděli sehráli další zápas Opatovičtí v Nýřanech, které v soutěži ještě neprohrály a patří k favoritům 1. ligy na medailová místa. První minuty patřili v domácím dresu střelci Marku Gabrielovi, u hostů stejně přesně odpovídal kapitán Vojta Práchenský, oba vstřelili po 4 brankách a ve 12. minutě platil stav 6:5. Poté následovalo období několika minut bez branek, obrany se konsolidovaly. V 17. minutě Opatovičtí srovnali na 6:6, v 21. se skóre posunulo už na 9:8, první brankou o sobě dal vědět Patrik Bajer. Do přestávky se soupeři rozcházeli za stavu 13:13. Domácí držel v zápase vynikající M. Gabriel / první půle 11 branek /. Začátek druhé půle patřil Nýřanskému týmu, který se utrhl až do 3 brankového vedení, Opatovičtí byli dlouhých 8 minut bez vstřelené branky. V 45. minutě Nýřany vedly 20:17. Závěr si již domácí zkušeně pohlídali a nedovolili obrat v utkání, které skončilo za stavu 25:22.