TJ Sokol Nezvěstice – TJ Sokol Opatovice n/L     21:21 /9:9/

obránci – Jakub Hruška, M. Straník, P. Hartmann

útočníci – V. Práchenský, P. Hruška, P. Bajer, M. Bittner, Z. Bittner

trenér – Jindra Hruška

branky Opatovic: P. Bajer 9x, V. Práchenský 5x, M. Bittner 5x, P. Hruška 2x

V sobotním odpoledním utkání se Opatovičtí představili na hřišti Nezvěstic, týmu z Plzeňska. V první minutě  nařídil rozhodčí proti hostům pokutový hod, který vzápětí kryl skvělý gólman Jarda Barták, podobně se mu zadařilo i v dalších dvou případech v první půli! První branku zápasu tak dali Opatovičtí ve 3. minutě, skóre začalo narůstat  od 6. minuty, kdy obě útočné formace našly recept na překonání obran. V 11. minutě svítil na tabuli stav 4:4,  v minutě 16. domácí vedli 7:6. Poté následovaly dlouhé minuty bez branky, přerušené ve 22. minutě přesnou střelou Vojty Práchenského 7:7. Do konce poločasu odcházely oba týmy za stavu 9:9, když poslední dva góly Opatovic dával svoji typickou střelou Michal Bittner. Začátek druhé půle patřil Opatovickým, branky začal dávat kanonýr Patrik Bajer, ve druhé půli celkem 6. Opatovickým hrála skvěle branná trojice, co prošlo, většinou pochytal gólman Jarda Barták. Ve 48. minutě Opatovice vedly 15:13, v 54. už 19:16. Bohužel závěrečné minuty se hostům nepovedli, technickými chybami zbytečně přišli o míč a dovolili domácím vrátit se do zápasu. V Nezvěstickém útoku se začalo dařit Marku Nachtmanovi, který 3 góly v řadě skóre srovnal. V závěrečných sekundách mohli i domácí jít do rychlého útoku, ale více jim skvělou hrou Opatovické obrany již povoleno nebylo a zápas tak končil za stavu 21:21. Vzhledem k jeho průběhu škoda ztraceného bodu, uznání ale zaslouží kompletní Opatovický tým!