Sokol Krčín – TJ Sokol Opatovice n/L      20:17 /10:7/

obránci – Jakub Hruška, M. Straník, P. Hartmann, Z. Bittner

útočníci – V. Práchenský, V. Bittner, P. Hruška, V. Bouz, P. Doskočil

trenér – Libor Bittner        vedoucí – Miloš Hrubý

branky Opatovic: V. Práchenský 7x, V. Bittner 6x, P. Hruška 3x, V. Bouz 1x

V nedělním utkání v Novém Městě nad Metují se museli Opatovičtí obejít bez útočníka Patrika Bajera. Hrálo se  před početnou návštěvou fanoušků obou týmů. První branku vstřelil Krčín, ale vzápětí stejně odpověděl Petr Hruška. Podobný scénář se odehrával následujících 10 minut do stavu 5:4. Poté přišel na Opatovické výpadek v přísunu branek a domácí se postupně utrhli až do 4 brankového vedení v 26. minutě 10:6. Hosté už jen stihli korigovat V. Práchenským na poločasový stav na 10:7. Úvod druhé půli patřil hostům, Vojta Práchenský a poté Vašek Bittner stáhli během 2 minut skóre na 10:9. Domácí se probudili především díky přesné střelbě M. Fišera / 4 branky v řadě /, ve 47. minutě Krčín vedl 17:15. Opatovičtí se lehce nevzdali, bojovali o každý míč a dokázali opět utkání zdramatizovat na remízový stav 17:17 v 54. minutě. Bohužel poslední minuty padaly branky už jen do Opatovické sítě, několikrát přišli hosté o míč díky uspěchané střelbě nebo přihrávce. Zápas tak končil za stavu 20:17.