TJ Sokol Opatovice n/L – TJ Sokol Podlázky     20:23 /8:11/

rozhodčí: Miroslav Přikryl z Rokytnice u Přerova

obránci – Jakub Hruška, M. Straník, P. Hartmann, Z. Bittner

útočníci – V. Práchenský, P. Hruška, P. Bajer, V. Bittner, V. Bouz, P. Doskočil

trenér – Libor Bittner vedoucí – Miloš Hrubý

branky Opatovic: P. Bajer 9x, V. Práchenský 7x, P. Hruška 3x, V. Bittner 1x

Na sobotní odpolední utkání proti týmu z Podlázek u Mladé Boleslavi se sešla početná návštěva fanoušků české házené. Začátek patřil domácím, kteří se rychle ujali vedení 3:1 v 5. minutě. V desáté minutě svítil na tabuli stav 4:3. Opatovickým v těchto minutách hrála velice dobře obrana s gólmanem J. Bartákem. Bohužel od 12. minuty a stavu 5:4, se dlouhé období odmlčela domácí ofenzíva. Opatovičtí útočníci začali trefovat přímými střelami gólmana hostů, kterému pomohla v některých případech i branková konstrukce. Podlázky tak začaly výsledek obracet a budovat svůj náskok, který, jak se později ukázalo, byl rozhodující pro další vývoj utkání. Ve 24. minutě platil stav 5:8. Do poločasu  odcházely oba týmy za stavu 8:11. Ve druhé půli pokračovalo domácí střelecké trápení, v 37. minutě Podlázky vedly 13:9. Poté začal úřadovat kanonýr Patrik Bajer, jeho 6 branek během 10 minut ale pouze korigovalo skóre na 16:19 ve 38. minutě. Podlázky stejně povedenou střelbou ihned vždy odpověděly, dařilo se M. Černému. Opatovice se nadechly k závěrečnému náporu 6 minut před koncem, kdy za stavu 19:21 vybojovaly pokutový hod, bohužel neproměnili. Hosté už zvrat v utkání nepřipustili a za výsledek 20:23 berou zaslouženě oba body.