TJ Sokol Opatovice n/L – SK Studénka 21:17 /12:7/

obránci – L. Neradová, J. Bittnerová, Z. Pospíšilová, L. Benková

útočníci – B. Bittnerová, S. Dalecká, A. Šandová, Š. Bittnerová

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 11x, S. Dalecká 6x, A. Šandová 4x

V dalším kole 1. ligy žen přivítaly Opatovice na svém hřišti tým ze Studénky, který se šesti získanými body obsazoval průběžné páté místo tabulky se ztrátou jednoho bodu na domácí házenkářky. První minuty vyšly lépe Opatovicím, 3. min. 2:0, 5. min. 3:1, postupně přesně zamířila kompletní domácí útočná formace. Hosté reagovali a v 10. minutě už bylo srovnáno na 4:4. Rozhodující náskok v utkání si domácí hráčky vybudovaly v dalším úseku prvního poločasu, 15. minuta 7:3. Skvěle začala hrát obrana s gólmankou A. Ansorgovou. Opatovicím se také povedl závěr první půle, když tři branky během 3 minut stanovily poločasový stav na 12:7. Začátek druhé půle byl opět v režii domácích, S. Dalecká v 34. minutě navýšila skóre už na 14:8. Poté následoval  10 minutový úsek hry, kdy domácí hráčky, zřejmě ukolébané dostatečným náskokem, nevstřelily jedinou branku. Jen díky opět skvěle hrající obraně s gólmankou toho Studénka příliš nevyužila, 45. minuta 14:10. V domácím dresu se začala opět střelecky prosazovat kanonýrka B. Bittnerová, 52. minuta 19:12 a osudu utkání bylo rozhodnuto. Sympaticky bojující hosté ještě dokázali, především díky úspěšně proměněným trestným hodům, zkorigovat skóre na závěrečných 21:17. Oba body zůstávají zaslouženě doma, gratulace kompletnímu týmu.