Sokol Dobruška – TJ Sokol Opatovice n/L 19:15 /11:7/

obránci – L. Neradová, J. Bittnerová, L. Benková, J. Lupoměská

útočníci – B. Bittnerová, S. Dalecká, A. Šandová

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: A. Šandová 7x, B. Bittnerová 6x, S. Dalecká 2x

V sobotním utkání nastoupily Opatovické ženy na hřišti lídra soutěže z Dobrušky, který dosud během podzimu neztratil jediný bod. Hosté přijeli oslabeni o nemocnou Z. Pospíšilovou, nemohla hrát ani Š. Bittnerová. Zápas začal opatrně, příliš branek nepadalo, 5. minuta 2:1, 10. minuta 3:2. V patnácté minutě bylo srovnáno 4:4, za Opatovice postupně skórovaly všechny útočnice, u domácích se nejvíce střelecky dařilo A. Henclové. Ve 20. minutě srovnala za Opatovice skóre S. Dalecká na 6:6. Bohužel poté následoval dlouhý úsek hry, kdy hostům zamrzla koncovka. Dobruška toho využila k vybudování čtyřbrankového náskoku a do poločasové pauzy se týmy rozcházely za stavu 11:7. Druhou půli začaly Opatovické ženy skvěle, obrana s gólmankou fungovala a útok během prvních deseti minut 4x skóroval. Rázem bylo ve 42. minutě opět srovnáno na 12:12. Bohužel v poslední čtvrtině utkání došly hostům viditelně síly a Dobruška opět ve skóre utekla. I přes statečný výkon hostů z Opatovic patří oba body za výsledek 19:15 domácím.