TJ Sokol Opatovice n/L – Sokol Krčín 16:19 /8:9/

obránci – L. Neradová, J. Bittnerová, Z. Pospíšilová

útočníci – B. Bittnerová, S. Dalecká, A. Šandová, L. Benková, Š. Bittnerová

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: A. Šandová 7x, B. Bittnerová 4x, S. Dalecká 4x, L. Benková 1x

V nejvyšší soutěži žen se hrálo již 5. kolo a do Opatovic přijel soupeř z Nového Města nad Metují, Sokol Krčín. První branku zápasu vstřelil Krčín, za domácí vzápětí odpověděla A. Šandová. I nadále byli hosté ve vedení, 5. minuta 2:4, 15. minuta 5:6. Domácí se těžko prosazovali proti dobře hrající obraně soupeře, několikrát také Opatovické ženy přišly zbytečně o míč technickou chybou. Krčínu vycházelo proměňování trestných hodů, ze kterých často navyšoval průběžné skóre. Poločas končil za stavu 8:9. Ve druhé půli byl průběh hry stále podobný. Domácí se na svoje branky hodně nadřeli. Opatovická obrana dokázala několikrát vybojovat na soupeři míč, ale útočná formace tuto výhodu až příliš často nedokázala využít. Ještě v 53. minutě mohly Opatovice pomýšlet na úspěch, průběžný stav 14:15, závěr ale patřil hostům, kteří za výsledek 16:19 berou oba body.