3. kolo          I. liga ženy              01. 09. 2019            sezóna 2019/2020

trenér – L. Bittner           vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 15x, S. Dalecká 4x, L. Benková 2x, P. Janková 2x, Š. Bittnerová 1x

V nedělním zápase posílila domácí družstvo v útoku Pavla Janková. Soupeř dorazil až z dalekého Vracova, ale na rozdíl od Opatovických žen neměl v nohou sobotní utkání. V samotném zápase diktoval tempo i průběh jednoznačně lepší domácí tým. V páté minutě platil stav 3:0, v 10. minutě 5:1, ve 20. minutě už 10:4. Opatovická obranná trojice, včetně absolutního nováčka v ligové soutěži Z. Pospíšilové, hrála výborně a co prošlo na domácí branku většinou pochytala v neděli skvělá gólmanka A. Ansorgová. V útoku hrál Opatovický tým rychlou kombinační házenou na kterou hosté nestačili. Průběžné skóre do konce první půle vyšplhalo na 17:4, deset branek dávala kanonýrka B. Bittnerová. O osudu zápasu bylo rozhodnuto. Druhá část hry se již odehrála za mnohem nižší úrody branek, v 45. minutě Opatovické ženy vedly 22:7. Za jasné vítězství 24:10 berou další dva body Opatovické ženy a jsou v prvoligové soutěži po 3 kolech zatím stoprocentní! Opět musíme pogratulovat kompletnímu týmu.