TJ Stará Ves n/O – TJ Sokol Opatovice n/L 11:12 /6:5/

rozhodčí: Natálie Navrátilová z Chropyně

obránci – L. Neradová, J. Bittnerová, Z. Pospíšilová

útočníci – B. Bittnerová, S. Dalecká, A. Šandová, L. Benková

trenér – L. Bittner vedoucí družstva – J. Lupoměská

branky Opatovic: B. Bittnerová 11x, A. Šandová 1x

V neděli nastoupily Opatovické ženy na hřišti Staré Vsi nad Ondřejnicí na mokrém terénu, ale bez deště, občas nesměle vykouklo i sluníčko. Domácí se chlubí, stejně jako Opatovice, výbornou hrou obrany a tento zápas toho byl důkazem. Od počátku se oba týmy hlídaly ve skóre, 3. min. 1:1, 8. min. 2:2, v 16. minutě hosté vedli 2:3. Do konce první půle dokázala Stará Ves skóre otočit na 6:5. V Opatovickém dresu byla v útoku nejvíce vidět kanonýrka B. Bittnerová, ale často i ona mířila do brankové konstrukce a odražené míče se většinou nevracely do rukou hostujícího týmu. Ve druhé půli nejprve Opatovice skóre obrátily na 6:8 ve 42. minutě, vzápětí domácí srovnali na 8:8 v minutě 45. Zásadní moment v zápase přišel za remízového stavu v 57. minutě, kdy gólmanka hostů A. Ansorgová zlikvidovala pokutový hod! Rozhodnutí o zisku obou bodů pro Opatovice nastalo těsně před koncem, kdy z rozehraného trestného hodu skórovala B. Bittnerová. Konečný výsledek 11:12 a velká gratulace pro kompletní tým Opatovického Sokola, který tak potvrdil své průběžné třetí místo v tabulce 1. ligy, skupiny „B“.